Mashine Gun Kelly a Megan Fox
Instagram/meganfox

Americký šoubiznis v poslednej dobe zažíva zaujímavé prevratné momenty. Okrem vydatej Kardashianky a domnienkach o zamilovanom krásavcovi Jasonovi Momoovi, sa na svetlo sveta dostali aj ďalšie prekvapivé informácie. Pred krátkym časom sme písali o tom, že sa spevák Machine Gun Kelly zasnúbil s herečkou Megan Fox. Magazíny Daily Mail a Entertainment Tonight však prišli s novými informáciami, z ktorých budeš v šoku. 

Spoznali sa pri natáčaní filmu Midnight in the Switchgrass a už tam bolo očividné, že medzi nimi preskočila iskra. O pár mesiacov sa potvrdilo, že špekulácie médií sú pravdivé a pár si začal prejavovať lásku na verejnosti. Možno si zachytila aj to, že Machine Gun Kelly svojej partnerke dokázal svoju oddanosť naozaj nevšedne. Na krku totiž nosí náhrdelník, kde má skutočnú krv Megan Fox.

Machine Gun Kelly je romantická duša

Svoju lásku spevák verejne vyjadril aj v nedeľu na odovzdávaní cien Billboard Music Awards. Zaspieval tam pesničku, no neuhádneš komu ju venoval. Samozrejme, že svojej partnerke, no k nej pridal ešte jednu osobu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News