Pixabay/JESHOOTS-com

Práve lakomosť nás vie priviesť do záhuby, zničiť nám vzťahy či kamarátstva. Vieš si predstaviť, že by si nikomu nič nedopriala? Niektorí sú takí žgrloši, že hrabú len pre seba a dokonca ani svojej polovičke nedožičia. Možno sa pýtaš, prečo je to tak?

Možno sa tak správajú preto, lebo majú pocit nedostatku a potrebujú sa nabažiť, lenže to sa im nedarí, a tak hrabú a hrabú. Ktovie, kde je skutočná pravda, každopádne, tieto znamenia majú k tomu najväčšie sklony.

Kozorožec

Nerád sa delí o svoje, lepšie napísané, čo je jeho, je len jeho. Avšak, máloktorý partner by niečo také vo vzťahu trpel. Čiže áno, kvôli tomu mu osobný život mnohokrát krachne.

A teraz si položme ruku na srdce a opýtajme sa, oplatí sa to kvôli takejto hlúposti? Kozorožec by sa mal naučiť deliť. Nikto netvrdí, že sa má rozdať, ale lakomstvo je v tomto prípade kaz medziľudských vzťahov.

Strelec

Vo svojej podstate to nerobí úmyselne, ale nevie si pomôcť. Keď niečo chce, a chce to až príliš, nepodelí sa. Obáva sa aj toho, že pokiaľ by niečo niekomu požičal, dotyčná osoba mu to už nevráti. Preto nič nedáva, ale ani neočakáva. Aspoň, že tak.

Takže, drahý Strelec, nemaj žiadny strach a skús sa naučiť nebyť až tak lakomý. Uvidíš, ako tým vyčaríš úsmev na niekoho tvári. A ten pohľad je na nezaplatenie. Stavíme sa, že si to zamiluješ.

Vodnár

Rád prijíma, ale nerád dáva. A to je jedna z najhorších kombinácií. Očakávať, že ja budem mať všetko od všetkých, ale nič nedám, to je skaza priateľstiev. A schyľuje sa to už k využívaniu ostatných.

Je to nepekná vlastnosť a daný človek by s tým mal začať niečo robiť. Pokiaľ to bude v sebe podporovať, nakoniec sa z neho stane totálny žgrloš a potom už nepomôžu nič.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy