Unsplash/Toa Heftiba

O mužoch sa hovorí, že niekedy nechápu ženy. No čo majú potom hovoriť ony, keď vidia muža vo vzťahu, ktorý svoju partnerku podvádza? Práve takí chlapi sú narodení v týchto znameniach. Ak chceš vzťah bez podvádzania, vyhni sa im.

Lev

Muž v znamení Leva je arogantný, samoľúbi a miluje, keď má okolo seba veľa žien. Napriek tomu, že je zadaný, nemá problém flirtovať s inými a byť neverným. Nechápe tomu, prečo by mal byť do konca života iba s jednou ženou, keď ich môže mať viac.

Nie je skromný a túži po tom, aby mohol druhých ovládať. Jeho nevera nie je spôsobená žiadnym problémom vo vzťahu – v skutočnosti má pekný vzťah, no nechce sa v ňom nudiť a zažívať stereotyp.

zdroj: unsplash.com/neONBRAND

Baran

Tento muž je veľmi ctižiadostivý. Musí mať všetko, na čo si len spomenie. Otázne je, či to chce mať naozaj, alebo len vlastniť. Aj keď má doma partnerku, nevidí dôvod, prečo by jej mal byť verný. Podľa neho zatiaľ nie je vo vážnom vzťahu, čo mu dovoľuje správať sa panovačne a náladovo. Na svoju partnerku nie je zlý, no občas robí nepekné veci.

Strelec

Mužské znamenie Strelec je vášnivé a ľahkomyseľné. Často býva tento muž single, pretože keď je vo vzťahu, nevie byť verným chlapom. Vážny vzťah ešte nemal, pretože sa vždy správa nevhodne a svoju partnerku podvádza, aj keď by mu zniesla modré z neba. Jeho jediná dobrá stránka je tá, že vždy hovorí pravdu a neveru dlho netají. Prizná sa a zo vzťahu odíde.

zdroj: Pexels/Abi Greer

Váhy

Muž v znamení Váhy je odmeraný a rád ľuďmi manipuluje. Aj keď vie, že by to nemal robiť, baví ho to a nechce s tým prestať. Vo vzťahu má vždy posledné slovo, pretože si často vyberá poddajné partnerky, ktoré ho nevedia skrotiť. Nedokáže byť verný iba jednej žene, takže si môžeš byť istá, že s ním ti vzťah nevyjde.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating