unsplash.com

Letný mesiac august o chvíľu vystrieda september. Ak si zvedavá, čo ťa čaká v tomto mesiaci, čítaj ďalej a dozvieš sa.

Baran

Zúčastníš sa stretnutí, na ktorých budeš môcť ukázať svoje zapálenie pre prácu. Z pracovného kontaktu to môže prerásť až do lásky, tak si dávaj pozor.

Býk

September je pre teba šťastný mesiac, pretože budeš plná pozitívnej energie. V práci ťa čaká veľa noviniek, no nebudeš ochudobnená ani o romantický flirt.

Blíženci

Nájdeš vo svojej blízkosti osobu, ktorá bude pre teba predstavovať spriaznenú dušu. Mala by si začať aj viac športovať, pretože teraz sa nebudeš môcť vyhovoriť na dovolenku.

zdroj: unsplash.com

Rak

V septembri sa nezdržuj v blízkosti pesimistických osôb – mohli by ti pokaziť tvoju optimistickú náladu. Drž si svoju veselosť a uvidíš, šťastie ti v jeseni príde samé.

Lev

Možno si sa v poslednom čase dosť zamerala na seba, no teraz venuj svoju pozornosť rodine. Oceníš to rovnako, ako to ocenia oni.

Panna

September je tvoj mesiac a ty máš konečne pocit, že tvoj život bude znovu v poriadku. Nemala by si však v práci tráviť dlhé hodiny, škodí to zdraviu.

zdroj: unsplash.com

Váhy

Vo vzťahu budete obidvaja šťastní, no čo ťa potrápi je zdravie. Budeš cítiť, že teplé dni vystriedajú studené a dvakrát ti to neprospeje. Obliekaj sa teplejšie.

Škorpión

Máš šancu v septembri stretnúť známe osoby, ktoré ti pomôžu v živote. Či už v práci alebo pri rodinných problémoch. Rozhodne od seba nikoho neodháňaj.

Strelec

Si nešťastná, že si si v lete nenašla niekoho, kto by ťa ľúbil. Ty sa však nevzdávaš a možno práve september bude ten mesiac, kedy ti láska zaklope na dvere.

zdroj: Photo by Tim Stief on Unsplash

Kozorožec

Pre teba moc šťastný september nebude, no vykompenzuješ si to inde. Za každú chybu, ktorú spravíš, sa odmeníš.

Vodnár

Stretneš sa s veľkým nepochopením. Tvoje názory sa budú diametrálne odlišovať od druhých a tak budeš mať pocit, že ti nikto nerozumie. No nevzdávaj sa.

Ryby

Prvá polovica septembra ti vynahradí skazený august. Zistíš, že nemáš žiadny voľný čas, no čas, ktorý budeš mať, využiješ na 100% a budeš sa zabávať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating