Pexels/Саша Соколова

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Opäť ti prinášame denný horoskop, v ktorom sa dozvieš, čo ťa dnešný deň čaká a neminie. 

Baran

Nech ťa nahnevá ktokoľvek, nerieš to. Nič nevyriešiš hádkou, len by si zhoršila situáciu a namiesto jedného dňa, by si sa naťahovala aj tie ďalšie. Aj tak pôjde len o maličkosť.

Býk

Večer sa môžeš tešiť na prekvapenie. Nech už ide o čokoľvek, raduj sa, nie každý deň je takýto. Tak prečo si to nevychutnať? Obzvlášť dnes, kedy bude v práci horšia situácia.

Blíženci

Mala by si si zvyknúť, že sú ľudia, ktorí ti budú závidieť aj nos medzi očami. Tak načo ich ešte aj provokovať. Chvastúnstvo nie je na nič dobré, hlavne nie teraz, kedy ťa majú mnohí v zuboch.

Rak

Pozor, pokiaľ neustúpiš a budeš si naďalej dupať len o to svoje, hrozí ti krach vzťahu. Skús vypočuť aj druhú stranu. V slovách nájdeš liek na problémy, len stačí načúvať viac.

Lev

Chýba ti kondička, preto máš pocit, že nevládzeš a si vyčerpaná. Skús sa porozhliadať, aký šport ti je najbližší a vrhni sa do toho. Pomôže ti to cítiť sa lepšie. Nezabúdaj ani na pitný režim.

Panna

Bylinky dokážu zázraky. Uvoľnia myseľ či nakopnú organizmus. Prírodný liek na stresy či nepokoj. Určite neurobíš chybu, pokiaľ po nich siahneš, obzvlášť dnes, kedy cítiš nervozitu.

Váhy

Nevyzerá to na deň plný povinností, takže sa môžeš vrhnúť do voľnočasových aktivít bez výčitiek svedomia. S pokojným srdcom sa môžeš vybrať s kamarátmi na nejaký výlet. Zblíži ťa to s nimi.

Škorpión

Už od rána očakávaj samé dobré správy. Ako od rodiny, tak aj od partnera. Príjemné novinky ťa nakopnú a vytvoria úsmev na tvári. Naopak, dávaj si pozor na náročné aktivity, aby si neochorela.

Strelec

Neklebeť a nevešaj všetko druhým na nos. Sú veci, do ktorých nie je nikoho nič a patria len tebe. Bezhlavo veriť každému je chyba. Osobný život sa volá aj preto osobným, lebo je to tvoja súkromná záležitosť.

Kozorožec

Teš sa aj z maličkostí, ktoré ti prinesie daný moment. Si príliš stuhnutá a neuvoľnená, čo sa dnes určite nehodí, keďže sa k tebe chystá návšteva. Kedy naposledy si mala možnosť byť v dobrej spoločnosti?

Vodnár

Záležitosť s láskou, ktorá ťa trápi už dlhšie, sa vyrieši. Nabudúce ber túto situáciu ako ponaučenie, aby si sa nedostala do tej istej „šlamastiky“. Skôr, než sa pustíš do hádky, zamysli sa nad tým, či to stojí za to.

Ryby

Skrývať hlavu do piesku ako pštros veci nevyrieši. Skús sa na problém pozrieť priamo a bez skrývania. Napokon, aj tak to raz budeš musieť riešiť. Tak na čo to odkladať? Nepokojov bolo už dosť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy