Freepik/halayalex

Zdravie je jedna z vecí, ktorá sa nedá kúpiť za žiadne peniaze a veru, nedá sa ani ničím nahradiť. Len zdravý človek dokáže „hory prenášať“ a plniť si svoje sny, ktoré si určil na tejto zemi. Žiaľ, mnohí ľudia si tento fakt uvedomujú až vtedy, keď sa im to zdravie podlomí a už to nie je to, čo to bývalo. Veď ako sa hovorí, vážiť si začíname až vtedy, keď o to prídeme. Ale to platí vo všeobecnosti o všetkom, nielen zdraví. Každopádne, vráťme sa späť k danej téme.

Určite si si všimla, že niekto má imunitný systém silnejší ako niekto iný. Nuž, majú v tom prsty aj hviezdy! Tentokrát ti prinášame tie znamenia zverokruhu, ktorým bolo do vienka pridelené najlepšie zdravie!

Ryby

Psychika dokáže robiť hotové zázraky! Vďaka kľudnej povahe a vyrovnanosti Ryby dokážu veľmi dobre zvládať dni, keď na nich lezie choroba. Totižto Ryby nepodliehajú panike a nezačnú sa opúšťať, ba naopak, vedia, čo musia robiť počas choroby a vďaka tomu sa vedia z toho dostať naozaj veľmi rýchlo. No Ryby ani nebývajú veľmi často choré. To už musí byť… Ich tajomstvom zdravie je najmä to, že sa zbavujú toxických myšlienok a život berú optimisticky. Aj tak sa dá!

Panna

Znamenie zverokruhu Panna patrí medzi azda najzodpovednejšie znamenia vôbec. Vďaka tomu, že vie, čo jej telu škodí a naopak čo nie, jej imunitný systém by si nejeden prial. Vďaka starostlivosti sa Pannám hviezdy odmenili tým, že im dopriali, že chorobám sa vedia mnohokrát vyhnúť… Samozrejme, nejde tu len o spoliehanie sa, čo nám pridelili a nepridelili hviezdy. I keď niekto má predispozície nebyť chorľavý, to neznamená, že všetko bude vždy krásne. O seba a svoje telo sa musí človek naozaj starať a patrične k tomu aj pristupovať.

Vodnár

Na záver tu ešte spomenieme znamenie Vodnár. I to sa môže radovať, pretože áno, hviezdy mu dopriali silný imunitný systém, a keď sa bude o seba poctivo starať, chorôb sa nemusí obávať. Ako Býk, i Vodnár má veľmi dobre vybavenú psychiku, ktorej vďačí, že všetko vie zvládnuť naozaj dobre bez stresu. Ver, že keď cítiš harmóniu, všetko je zrazu ľahšie a krajšie.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy