žena

Aj októbrová streda bude pre viaceré znamenia priaznivým jesenným dňom. Horoskop hovorí, že Vodnárovi prichádza do života obnova, ktorú by mal naplno využiť vo svoj prospech. Býk zas pocíti vzácnu blízkosť voči niektorým znameniam zverokruhu. Aký deň čaká práve teba?

Horoskop na dnes

Baran

Počas tohto mesiaca musíš tvrdo pracovať. Práve dnešok je tým dňom, kedy môžeš svojmu nadriadenému ukázať, že tvoja disciplína a láska ku každej úlohe nie sú tými, prostredníctvom ktorých by si sa chcela dostať do povedomia. Ide skôr o vlastnosti, ktoré sú v tvojom pracovnom živote užitočné a významné.

Býk

Táto októbrová streda ti prinesie dobrú náladu. Horoskop radí, aby si naslúchala tomu, čo ti navrhuje tvoje srdce a rovnako aj myseľ. Pomôže ti to byť šťastnou v súkromnom i praktickom živote. V práci môžeš dávať viac priestoru svojím návrhom a napredovať v nich. Akúsi zvláštnu blízkosť pocítiš s Pannou, Kozorožcom, Rakom alebo Škorpiónom.

Žena so šatkou
zdroj: Pexels/Ilya Komov

Blíženci

Tvoje obloha nie je v tento deň dokonalá, no nečaká ťa až taký nepríjemný deň. Aby si zo seba dostala to najlepšie, musíš pracovať a žiť v stimulujúcom a kreatívnom prostredí. Bude tak pre teba mnoho jednoduchšie nasadiť svoju predstavivosť a pravidelnosť konania. Chýbať ti nebude ani pomoc, ktorú potrebuješ na dosiahnutie svojho cieľa.

Rak

Pre tvoje znamenia je v túto stredu obloha jasná. Otvor svoje srdce nežnosti, stabilite, ale i vášni. Nemala by si totižto premeškať príležitosť milovať a byť milovanou zo strachu, že budeš zranená. Tvoje zmysly sú prebudené a túžba odovzdať sa osobe, ktorú miluješ, je v zápale, čo hovorí o ohnivej spoluúčasti aj na druhej strane.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop