týždenný horoskop

Čas je neúprosný. Pred nami je ďalší októbrový týždeň a pre niektoré bude obzvlášť náročný v srdcových záležitostiach. Priniesť môže menšie či väčšie vzťahové krízy. Týždenný horoskop však hovorí, že tie, ktoré sa láskou v poslednej dobe trápili až príliš, nájdu v tomto smere väčší pokoj a stabilitu. Viacero znamení bude chrániť planéta Mars, ktorá bude dodávať energiu a silu tam, kde to bude najviac potrebné. Aké dni čakajú teba?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Tento týždeň vrátane štvrtka už planéta Mars nebude v opozícii voči tvojmu znameniu a podarí sa ti načerpať energiu. Počas najbližšieho obdobia sa budeš cítiť menej unavená a vystresovaná. Týždenný horoskop však upozorňuje, aby si si dávala väčší pozor počas piatka a soboty, kedy ti môže Mesiac v opozícii priniesť nejaké prekážky.

Medzi tvoje šťastné dni patrí pondelok a utorok.

Býk

Priprav sa na to, že od pondelka bude planéta Venuša opäť aktívna v tvoj prospech. Po nepriaznivých mesiacoch v tejto oblasti nájdeš konečne vo svojom vzťahu pokoj. Aj pre nezadané prichádza pozitívna správa, očakávať môžu šťastné stretnutie. Do opozície voči tvojmu znameniu sa však dostáva Mars, ktorý ti prinesie i väčšiu únavu.

Tvoje šťastné dni očakávaj počas pondelka a utorka.

ako zjednodušiť svoj život
zdroj: Pexels/100 files

Blíženci

Pokiaľ ťa láska v poslednom období uspokojovala, od tohto týždňa tomu bude o niečo inak. Planéta lásky sa ti, žiaľ, otočí chrbtom a počas nastávajúcich dní by si mohla s partnerom zažiť niekoľko krízových chvíľ. Chýbať nebudú s veľkou určitosťou ani argumenty. O nepríjemnosti na pracovnom poli sa môže postarať nervózny Mesiac, a to v stredu a vo štvrtok.

Šťastné dni prídu v piatok a sobotu.

Rak

Pre teba bude počas nastávajúceho obdobia Venuša opäť aktívna v tvoj prospech. Od pondelka ťa zároveň čaká niekoľko milých prekvapení práve od tejto planéty. Vnesie ti zároveň do tvojho milostného života vlnu vášne. Od štvrtka bude pre teba prospešná aj planéta Mars. Pokiaľ boli tvoje posledné mesiace únavné a stresujúce, prichádza obdobie, kedy môžeš nabrať energiu.

Šťastné dni očakávaj v pondelok a utorok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop