Unsplash/Manny Moreno

Chyby robíme všetci a je potrebné si uvedomiť, že sa im vyhnúť nedokáže nikto, pretože sme z neba nespadli dokonalí. Na druhej strane, sú však ľudia, ktorí krivdu na svoju osobu zvládajú omnoho ťažšie ako iní a odpustiť vedia tiež len horko-ťažko.

Nižšie v článku si teda môžeš prečítať tie znamenia zverokruhu, ktoré majú k tomu najväčšie sklony. Jednoducho sa nevedia zmieriť s tým, že im niekto ublížil, nebodaj ak to bola ešte osoba, ktorá im je úplne blízka srdcu.

Ryby

Empatické Ryby veľmi jemnej povahy dôverujú ľuďom až natoľko, že akákoľvek zrada proste toto znamenie dostane na kolená a dlho sa z toho nevie spamätať. Pozor však, Ryby sa vedia uraziť až tak, že kľudne ťa vyškrtnú zo zoznamu a budú sa tváriť, že viac už pre ne neexistuješ.

Lebo kto si naštrbí dôveru u Rýb, len ťažko si ju vedia získať späť. Preto opatrne, ako sa správaš k človeku narodenému v tomto znamení. Jeho citlivosť môže postaviť medzi vami obrovský múr, ktorý sa rúcať tak rýchlo nebude.

Býk

Podobne ako Ryby, i Býk je veľmi dôverčivý, čo býva niekedy veľmi na škodu. Príliš verí ľuďom a nebodaj, keď zistí, že ho niekto klame, pohroma! Nahnevá sa na život a na smrť a už nebude chcieť prehovoriť s dotyčným človekom. Nie je veľkým zvykom, že jeho sklamanie prehltne a bude sa tváriť, že sa nič nestalo a ide sa ďalej.

Panna

Panna je v tom zvláštna, navonok svoj smútok alebo hnev nedá najavo, avšak vo vnútri prežíva obrovské sklamanie. Keď si však povie, že viac už nedovolí dotyčnej osobe, aby jej ublížila, je to veľmi veľmi na dlho.

Jednoducho túto osobu, akoby zo sveta vymazala. Pretože má svoje zásady, z ktorých neupustí. Ospravedlnenie jej nestačí. No takým ozajstným skutkom, možno by sa dala presvedčiť. Ale jedno je isté, rozhnevať si Pannu sa nevyplatí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy