unsplash.com

..takže to nepokaz. Mýliť sa je ľudské a kto nikdy nepochybil nech zodvihne ruku. Keď nás niekto prosí o odpustenie, vkladá do nás dôveru v to, že zabudneme na to, čo sa stalo a dáme mu druhú šancu. Niektorí však zvyknú slovo „prepáč“ používať bez toho, aby to mysleli úprimne.  Nasledujúce znamenia, to však myslia vážne. Pokiaľ ťa poprosia o druhú šancu ver, že im stojíš zato, aby sklopili uši a priznali si svoju chybu.

Býk – Urobia doslova čokoľvek, aby ti to vynahradili

Tvrdohlavý býk je zemné znamenie, ktoré keď raz dá niekomu svoje slovo, snaží sa ho zo všetkých síl dodržať. No a keď sa mu to náhodou nepodarí, cíti sa hrozne. Myslia si, že zničili všetko za čím si stáli. Existuje šanca, že svoju chybu začnú naprávať ešte predtým, než si ju vôbec všimneš. Dôvera a zodpovednosť za svoje činy sú pre nich veľmi dôležité.  AK by si sa náhodou rozhodla nedať im druhú šancu, pochopia to, no aj tak sa budú snažiť očistiť svoje meno. No bola by to chyba, najprv si musíš vypočuť, prečo konali tak ako konali, a ver, že určite budú mať nejaký vážny dôvod.

zdroj: pexels.com

Panna –  je zriedkavé, aby pochybili raz, nie to ešte dvakrát

Panny sú plné vnútornej nervozity. Snažia sa byť autentické a ich správanie odzrkadľuje ich myšlienkové pochody. Sú pyšné a ich sebavedomie závisí od ich činov, preto sa vždy snažia konať tak, aby nikoho nesklamali. AK sa im to však podarí, veľmi ich to mrzí, a zároveň sa snažia danú chybu nikdy nezopakovať. Inak by sa už na seba nedokázali ani len pozrieť.

Kozorožec – nadmerná kompenzácia za svoje hriechy

Kozorožec je veľmi ambiciózne znamenie. Hádam najcieľavedomejšie z celého zverokruhu. Sklamať niekoho, znamená jeho osobnú prehru, pretože na koho iného by si sa mal spoľahnúť ak nie naňho?  AK urobí chybu, môžeš si byť istá, že sa ju bude snažiť vymazať. A nie len to, urobí všetko preto, aby si zabudla na to, že sa na začiatku vôbec nejaký omyl stal. Keď dáš druhú šancu kozorožcovi, nebudeš ľutovať. Práve naopak, občas si budeš želať, aby pochybil presne preto, že vieš, ako to dokáže vyžehliť.

Zdroj: elitedaily.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife