unsplash.com

Bozk môže byť spôsob, ako niekomu povedať, že ho chceš. Keď sa bozkávaš, ochutnávaš svojho partnera – je to povedané skôr metaforicky, ale napriek tomu si pri bozku prítomná a vieš, čo s tebou robí.

Čítaj ďalej a dozvieš sa, aké znamenia sa bozkávajú najlepšie. 

Baran

Toto znamenie dá do bozku celé srdce a dušu, pretože mu na tebe záleží. Bozkáva sa dobre preto, že on chce to isté.

zdroj: pexels.com

Býk

Býk rovnako dobre bozkáva, ako miluje ľudí. Má rád dlhé predohry a očný kontakt, pretože sa pri tom cíti slobodne. Bozkávanie mu príde ako prirodzená vec, ktorá ho vzrušuje.

Rak

Rakovi je takmer nemožné odolať! A počkaj, keď ťa bude bozkávať. Nebudeš chcieť, aby prestal. Je to zážitok, ktorý ti zmení pohľad na všetky tvoje predošlé bozky. Rak má v sebe niečo magické, vďaka čomu ho budeš chcieť bozkávať viac a viac.

Lev

Lev sa bozkáva s tým zámerom, aby ťa prekvapil. Povedzme si úprimne, existuje nejaká vec alebo činnosť, pri ktorej nie je Lev najlepší? Pobozká ťa hocikde, kde bude chcieť a jeho bozky budú plné adrenalínu a vzrušenia.

zdroj: unsplash.com

Škorpión

Dobre, dostali sme sa ku Škorpiónovi. Úprimne, on ťa nechce pobozkať. Nechce ťa pobozkať hneď, pretože túži po tom, aby si bola pre neho výzvou – inak ho začneš nudiť. Bozkáva sa s vášňou, pretože nechce byť považovaný za niekoho, kto v týchto veciach vášnivý nie je.

Strelec

Ak chceš pobozkať niekoho, kto má slobodného ducha, miluje cestovanie a chceš, aby ti bolo jedno, že ťa bozkával muž, ktorý ťa pozná sotva deň, pobozkaj Strelca. Budeš mať skúsenosť, aké je to bozkávať niekoho, komu na tom nezáleží. Vie naozaj dobre bozkávať, pretože sa na teba nebude snažiť zapôsobiť. Bozkávanie berie ako potešenie, nehľadá v tom žiadny hlbší zmysel.

 

Zdroj: yourtango.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating