Instagram/jamienkidd

Po našom minulom úspešnom článku, ktoré znamenia nie sú v posteli dobré, ti dnes prinášame druhý pohľad. Tieto 4 znamenia to v posteli vedia najlepšie. Dokázali by sa premilovať aj celé hodiny.

Škorpión

Nikto iný nemohol byť prvý. Škorpión má s*x v krvi. Je vášnivý, plný vzrušenia a dokáže v posteli veci, ktoré by ti ani v sne nenapadli. Pokiaľ raz vyskúšaš, aký je milenec, žiadneho iného nebudeš chcieť.

Neodbije ťa rýchlo, vychutná si ťa a dopraje ti toľko času, koľko skutočne na dosiahnutie vrcholu potrebuješ. Nikam sa neponáhľa.

Strelec

Ako ďalší je Strelec, ktorý možno nie je až takým skvelým milencom, no taktiež má skvelú výdrž. S ním to neskončí do 5 minút, ale môžeš očakávať aj 30 minút rozkoše. Keď má naozaj veľa energie, dokáže ťa pomilovať aj viackrát za deň.

Nezáleží mu na tom, či je doma upratané, navarené a či je hladný, pokiaľ to na neho príde, dokáže ťa ohnúť cez stôl kedykoľvek.

Baran

Muž v znamení Barana je veľmi vášnivý, má v sebe túžbu po s*xe a niekedy nedokáže myslieť na nič iné, než na to, ako by z teba strhol šaty a zobral by si ťa na každom mieste v dome, či byte.

Jeho výdrž je závideniahodná, pretože kde ostatní oddychujú, on sa už pripravuje na ďalšie kolo. Ak budeš jeho partnerkou, prekvapí ťa.

Lev

Samostatný a okúzľujúci Lev nemá len silné reči, no aj skutky. Jeho experimenty v posteli nemajú konca kraja, pretože vždy príde s niečím novým, čo si ešte určite nezažila. Dokáže sa milovať aj dve hodiny bez prestávky, pretože rád skúša viac polôh.

Neočarí ťa len svojou výdržou, ale práve tým, že má veľkú fantáziu. S ním sa ukáže, aké ohybné je tvoje telo.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy