Pexels/Cottonbro

Tento týždeň ti prinesie radosti, no aj starosti. Určite sa nevyhneš výzvam, malým hádkam, no aj romantike. Čítaj ďalej a dozvieš sa, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie.

Baran

Počas týchto dní budeš žiariť šťastím. V práci sa ti bude dariť a nečakajú ťa žiadne náročné úlohy. Občas však s povinnosťami spomaľ a snaž sa byť trpezlivou, inak by si mohla spraviť chybu.

Vo vzťahu sa môžeš pripraviť na rozhovor, ktorý sa bude niesť v negatívnom duchu. Neber všetky slová príliš vážne. Ak si single, venuj sa radšej priateľom a choď sa s nimi zabaviť.

Zdravie budeš mať silné, neboj sa otužovania a vonkajšieho športovania. Tým si najrýchlejšie posilníš imunitu.

Býk

Nemala by si sa príliš stresovať, lebo sa ti to môže vypomstiť. Snaž sa byť naladená na pozitívnej vlne. Pokiaľ budeš nad všetkým príliš veľa rozmýšľať, utrápiš sa a budeš smutná.

V partnerskom vzťahu ťa čaká príjemné obdobie. Nemusíš sa obávať žiadnej hádky. Pokiaľ si nezadaná, máš šancu na nový vzťah, preto maj oči otvorené a nepremrhaj šancu.

Čo sa týka zdravia, imunitu by si mala podporiť zvnútra. Dbaj na dostatok ovocia, zeleniny a kyslých výrobkov. Pomôžu ti s trávením.

Blíženci

Môžeš pociťovať nervozitu, no nemala by si byť moc napätá. Neprospieva to tebe, no ani tvojej pleti. Radšej tráv veľa času v prírode a nad každým problémom mávni rukou. Čo sa má stať, to sa stane.

S partnerom sa možno nezhodnete v dôležitej veci, preto by si mala byť pripravená na hádku. Ak si nezadaná, nič nové ťa nečaká. Nestresuj sa.

Stres môžeš znížiť aj tým, že budeš počas týždňa športovať. Pustiť sa môžeš do behu alebo upokojujúce jogy.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy