Pexels/Cottonbro

Rak

V práci by si mala byť viac priebojnejšia, lebo len tým správaním dostaneš to, čo chceš. Keď budeš cieľavedomá, ostatní budú mať pred tebou rešpekt a všetky povinnosti sa ti podarí splniť.

Vo vzťahu môžeš zažiť odlúčenie od priateľa, no nebude to na dlho. Drž sa. Pokiaľ si single, s nikým sa nesnaž zoznamovať, skončilo by to trapasom.

V oblasti zdravia sa môžeš pripraviť na miernu chrípku, na ktorú nezaberie nič, iba vyležanie a veľa tekutín.

Lev

Nemala by si sa vyhýbať problémom, ktoré je nutné vyriešiť. Pusti sa do nich na začiatku týždňa a neskôr budeš mať voľno. V práci sa nič zaujímavé nestane, môžeš byť pokojná.

V partnerskom vzťahu sa môžeš tešiť na romantiku a na jedno veľké prekvapenie. Ak si však nezadaná, neteš sa predčasne, tento týždeň na nikoho nenarazíš.

Čo sa týka zdravia, mala by si si urobiť výlet do neznámeho miesta a vyvetrať hlavu. V poslednej dobe ťa často bolí.

Panna

Máš pred sebou úspešné obdobie, tak na sebe zapracuj a v práci odovzdávaj bezchybné projekty a úlohy. Vďaka tomu nebudeš mať z ničoho stres a všetko zvládneš s úsmevom na perách.

S priateľom si môžete urobiť romantický výlet na miesto, kde ste sa videli prvýkrát. Opäť sa do seba zaľúbite. Pokiaľ si single, venuj svoj čas rodine a priateľom, tiež si ho zaslúžia.

V oblasti zdravia by si si mala dávať pozor na stravu. Nejedz ťažké jedlá, ktoré tvojmu telu škodia. Radšej zvoľ ľahšiu stravu plnú zeleniny.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy