unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Baran

Baran je známy tým, že je tvrdý. Na povrchu sa zdáš byť nepríjemná, no v skutočnosti si veľmi citlivá. Často si neuvedomuješ, aké hranice si prekročila, keď si bola sústredená na svoj cieľ, a keď si to uvedomíš, veľmi ťa to mrzí. Neodstrihuj ľudí od seba v čase, keď si zaneprázdnená.

Býk

Ak si narodená v tomto znamení, vieš, že si priveľmi štedrá. Ak máš na to prostriedky a možnosti, pomôžeš komukoľvek. No mala by si si dávať pozor na to, komu a ako pomocnú ruku podávaš, aby si za dobrotu neostala „na žobrotu“.

Blíženci

Tvojou najkomplikovanejšou vlastnosťou je podávanie informácií, pretože máš naraz veľa myšlienok. Niekedy si v jednej vete dokážeš sama protirečiť, a tak mýliš osoby v tvojom okolí. V skutočnosti však vidíš jednu situáciu z viacerých uhlov.

Rak

Zdáš sa byť komplikovaná, pretože tvoja nálada je nepredvídateľná. To celkom mätie ľudí, ktorí ťa dobre nepoznajú. Pre nich sú to zmeny nálad, no pre tvojich blízkych už známe situácie. K svojim priateľom buď vo svojich pocitoch úprimná, a už nikdy sa nebudú musieť pri tebe cítiť zmätene.

Lev

Si ako kvet, ktorý potrebuje slnko a vodu – to je pre teba ľudská pozornosť. Potrebuješ dávku komplimentov a bývaš sebestredná, takže ľudia ťa okamžite považujú za egoistickú a namyslenú. Ak im ukážeš svoje dobré a verné srdce, získaš si sympatií viac.

Panna

Ako Panna chceš pomáhať aj vtedy, keď sama nemáš čas, takže ľudia sú z teba zmätení. Sľúbiš pomocnú ruku, no harmonogram máš tak plný, že to ani nejde. Nedávaj ľuďom zbytočné nádeje, radšej sa s nimi dohodni na alternatívnych možnostiach.

Váhy

Svoje možnosti vždy zvažuješ, no aj tak výsledné rozhodnutie sa zdá byť to najviac impulzívne. Aj vec, ktorá sa pre iných zdá byť jednoduchou voľbou je pre teba niečo ako demokratický proces. Nehľadaj vždy len to správne rozhodnutie, ale to, ktoré ti prinesie pokoj.

Škorpión

Zdáš sa byť tajomná, no ty si len udržuješ svoje súkromie. Si citlivá a nechceš, aby mal niekto nad tebou moc vďaka tomu, že bude o tebe všetko vedieť. Avšak, k ľuďom, ktorí ťa poznajú mesiace by si otvorenejšia rozhodne mala byť, inak o nich môžeš prísť.

Strelec

Si spoločenská a optimistická. Tak naplnená energiou, zvedavosťou a horlivosťou, až to ľudí desí. Majú pocit, že ich tvoja prítomnosť vyšťavuje. Potrebujú veľa trpezlivosti, aby zistili, že si len hľadáš vlstnú cestu k novej osobnosti.

Kozorožec

Pracuješ tvrdo, no nedávaš najavo, že to prináša aj ovocie. Veríš len v odmeny za zásluhy, takže pre teba je to len splnenie cieľa. Neuvedomuješ si, že aj samotná cesta si zaslúži pochvalu. Motiváciou nemusí byť vždy len cieľ, ale aj všetko to, čo ťa k nemu dovedie.

Vodnár

Kvôli tvojej zvedavosti majú ľudia desivý pocit, že ich poznáš, aj keď ste sa ešte poriadne ani nezoznámili. Ako Vodnár máš radosť zo spoznávania nových ľudí a vymieňania si informácií. No pre iných je nepríjemné, ak sa cítia akoby pod mikroskopom. Pracuj na skutočnom spoznávaní a nesonduj informácie za chrbtom.

Ryby

Ryby plávajú vo dvojici a tak to občas vyzerá aj s tvojou povahou – rozdvojenou. Preferuješ slobodu až kým nenájdeš niekoho, s kým si ochotná sa usadiť. Ak ti niekto prejaví city, máš pocit, akoby si ťa chcel chytiť do siete, no zároveň po tom túžiš. Prejav svoje skutočné city, aby si ukázala, že nie si rozdvojená, iba máš vlastnú cestu.

 

Zdroj: bustle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife