Budeš tá, ktorá bude mať šťastný deň alebo na teba čakajú problémy? To zistíš v tvojom dennom horoskope. 

Baran

S pozitívnym prístupom zistíš, že ti hviezdy pripravili vlastne celkom pekný deň. Najmä večer očakávaj malé prekvapenie od blízkeho človeka. Pôjde o niečo, na čo si dlhšie čakala.

Býk

Dnes ti je dopriata obrovská šanca na úspech, tak ju využi. A týka sa to hlavne práce. Už dlhšie nad tebou premýšľa vedenie, či máš dostať vyššiu pozíciu. Musíš im ukázať, prečo si to zaslúžiš. Neporovnávaj sa, ale odhaľ, čo je v tebe.

Blíženci

Zbystri pozornosť! Za tvojím chrbtom na teba žaluje tvoj kolega a nerobí ti tým ani pri najmenšom dobrú vizitku. V tomto prípade stav na fair play. Ak budeš mať akékoľvek podozrenie, porozprávajte sa.

Rak

Čaká ťa dôležité rozhodnutie. Počúvaj svoj vnútorný hlas, ktorý ti tentokrát šepká správne. Nech si ľudia naokolo hovoria čo chcú, je to tvoje rozhodnutie a máš právo sa ním riadiť.

Lev

Už od rána sa ti bude dariť, a buď pripravená aj na nečakané flirty. Nemusíš sa cítiť za to trápne, uvoľni sa a užívaj si mužskú pozornosť. V prípade, ak si zadaná, aj teba čaká romantika s partnerom.

Panna

Keď sa cítiš pod psa, oddychuj. Nič katastrofálne tým nespôsobíš, keď si dopraješ chvíľku len sama pre seba a nebudeš nič siliť. Dobrá pauza ti pomôže a ďalší deň už budeš fit.

Váhy

Dnes ti je celý vesmír naklonený, preto sa nemusíš obávať ani zložitejších projektov. Práve naopak, pusti sa do všetkého, na čo máš chuť. Výsledok sa ti bude rozhodne páčiť.

Škorpión

V partnerskom živote ti to dnes bude mierne škrípať. Nevyhýbaj sa komunikácii s partnerom. Vydiskutujte si všetko, čo máte na jazyku a srdci. Uľaví sa vám obom a opäť sa ukáže slniečko.

Strelec

Zmocnia sa ťa negatívne pocity, ale i tak sa nimi nedaj ovládať. Vďaka pozitívnemu prístupu sa budeš mať lepšie. Pokiaľ sa poddáš depresiám a budeš sa len ľutovať, nepomôžeš si tým. Len si zhoršíš situáciu.

Kozorožec

V poobedňajších hodinách ťa prepadne dobrá nálada a budeš tak rozdávať úsmevy na všetky svetové strany. Pritiahneš si tým pozornosť mnohých mužov. Je len na tebe, či im to opätuješ.

Vodnár

Plánovať je dobré a má to veľa výhod, avšak dnes môžeš zabudnúť na nejaký harmonogram. Len sa nechaj unášať tým, čo ti deň prinesie. Často zabúdaš na daný moment, veľa sa stresuješ a potom si nešťastná.

Ryby

Stále single? Môže sa to zmeniť. Pripomenie sa osoba, s ktorou si už v minulosti bola v kontakte. Opäť to medzi vami začne iskriť. Avšak, nedaj len na prvý moment, daj šancu hlbšiemu spoznaniu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.