Už určite vieš, že tvoje znamenie vie ovplyvňovať mnohé veci z tvojho života. Šťastie, peniaze, kariéru, vzťahy, no napríklad aj to, či si v posteli dobrá alebo nie.

Práve dnes sa pozrieme na zúbok znameniam, ktoré v milovaní až tak nevynikajú. Vydržia maximálne pár minút a ďalšej akcie sa od nich vôbec nedočkáš.

Býk

O Býkovi sa hovorí, že je silné znamenie. To je pravda, avšak nie je moc výkonné. Človek, ktorý sa narodí ako Býk, je často žiarlivý, výbušný a energetický. Má veľa energie, no dokáže ju minúť extrémnou rýchlosťou.

V posteli nie je dobrý milenec, radšej sa poobzeraj po inom znamení, pretože ťa s ním nič pekné nečaká. Zameriava sa len na seba a keď je Býk uspokojený, s*x pre neho končí.

Blíženci

Ako sme ti už v minulom článku predostreli, Blíženci nevidia v milovaní niečo extra. Je to pre nich dobrá aktivita, avšak k životu ju nepotrebujú. S*x chce mať toto znamenie rýchlo za sebou, pretože sa pri ňom niekedy dokáže nudiť.

Netúži po milovaní, ktoré by trvalo pol hodinu, pre neho je ideálne, ak by bolo po všetkom do niekoľkých minút. Je to pre neho strata času, pretože Blíženec si vie predstaviť lepšie aktivity, ktoré môže so svojím partnerom robiť.

Vodnár

Vodnár je človek, ktorý je rýchly vo všetkom, do čoho sa pustí. Nemusí byť ani tak najlepší, jemu stačí, že je najrýchlejší. Občas však zabúda na to, že milovanie s partnerom nie sú preteky. Polovičke to môže prekážať, pretože si to vôbec neužije.

Nestihne ani žmurknúť a je po všetkom. Navyše, od Vodnára nemôžeš čakať ani túlenie, ani prespatie, a už vôbec nie raňajky do postele na druhý deň.

Kozorožec

Tento človek je typický karierista. Vzťah a partner pre neho nie sú takí dôležití, ako je pre neho významná kariéra a peniaze. Domov sa chodí prakticky len vyspať, pretože pracuje od rána do večera.

Keď už v posteli k niečomu dôjde, chce to mať rýchlo za sebou, lebo sa teší na výdatný spánok. Niekedy to partnera zamrzí, avšak všetko vydrží – predsa, už si ho raz vybral za svoju lásku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.