pexels.com

Vzťahy sú krásne, ale niekedy aj trocha komplikované. Existujú nepísané pravidlá, ktoré sa ľudia snažia v záujme toho druhého dodržiavať. Medzi ne patrí aj vynechanie tém, ktoré nemusia byť pre každého príjemné. Napríklad je zopár vecí, ktoré chlapi nechcú počúvať. Ktoré to sú?

Minulé lásky a vzťahy

Táto téma je tabu v oboch smeroch. Nikto nechce počúvať o bývalých vzťahoch svojich terajších lások. Minulosť treba nechať minulosti. Inak to len spôsobí pochybnosti a porovnávanie sa s ex môže znižovať sebavedomie.

Make-up a topánky

Dievčatá v dnešnej dobe milujú make-up, líčenie a ešte viac debaty o nich. Chceme rozprávať o novinkách v drogérii, no túto tému by sme si mali nechať len pre svoje kamarátky. Chlapi sú v tejto téme stratení a naozaj ich nezaujíma rozdiel medzi dvoma odtieňmi červeného laku a ani to, aké ďalšie lodičky si si kúpila.

Že neznášaš programy, ktoré on miluje

Filmy, seriály, pesničky, hry – aj keď ho miluješ, niektoré z jeho obľúbených programov nemôžeš vystáť. Niekedy je lepšie vynechať ich alebo v záujme lásky pretrpieť, než ísť s pravdou von. Je to čudné, ale ak je veľkým milovníkom Game of Thrones a ty ho neznášaš, dokáže ho to sklamať. Takže skús radšej prekusnúť sledovanie jeho výber, veď on s tebou bol predsa na Fifty Shades.

 

 

Aké mená by mohli mať vaše deti (keď ste na druhom rande)

Ak sa nechceš hrať na film „Ako prísť o muža za 10 dní“, toto je téma, ktorú vynechaj! Hlavne v začiatkoch vzťahu ho rečami o spoločnej a veľmi vzdialenej budúcnosti iba vystrašíš. Pritom by si však mohla mať u neho veľké šance.

Že neznášaš jeho najlepšieho kamoša

Mužské priateľstvá sú oveľa silnejšie ako tie ženské. Väčšinou sú na život a na smrť, takže ak náhodou nemôžeš vystáť jeho najlepšieho kamaráta, vážne mu tým môžeš ublížiť. Ešte horšie by bolo, ak by si mu dala na výber – buď ty alebo kamarát, vtedy si rozhodne zvolí jeho.

Kúpeľňové návyky

Sme síce rozdielne pohlavia, ale všetci len ľudia. A každý má svoje osobné hygienické návyky za dverami kúpeľne. O všetkých tých procedúrach, ktoré ženy podstupujú, aby boli ženami, muži naozaj počúvať nechcú. Čo chcú je veriť, že sme prirodzene bez chĺpkov a tvár ako bábika máme bez toho, aby sme museli podstupovať 30 minútový večerný rituál.

Že o ňom rozprávaš so svojou BFF

Síce si so svojou najlepšou kamarátkou prebrala každý kúsok vášho vzťahu a vie o ňom každý detail (veď ti ho predsa musela aj odobriť), jemu sa táto skutočnosť určite páčiť nebude. Takže tieto debaty si nechaj pre vás dve a pred ním to ani náhodou nespomínaj!

Zdroj: thetalko.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating