Apríl síce nie je mesiac lásky, no pre niektorých ľudí bude práve v tejto oblasti zohrávať dôležitú rolu. Ak si single a patríš medzi niektoré z nasledujúcich 3 znamení, môžeš sa tešiť – tento mesiac pocítiš motýliky v bruchu!

Baran

Zdá sa, že tvojím dlhým slobodným dňom odzvoní! A to vďaka tomu, že sa konečne rozhýbu veci s človekom, na ktorého už dlhšie myslíš vždy, keď zaspávaš. Je jasné, že si rozumiete a preto by si nemala skrývať pocity, keď bude šanca povedať mu, že by si s ním rada naviazala vážnejší vzťah. Nezľakni sa toho, bude to stáť za to.

Vodnár

V poslednej dobe si sa naučila, aké je to žiť sama so sebou a nebyť naviazaná na vzťah. A práve preto sa do tvojho života opäť môže vrátiť láska, ktorá nebude tvoju osobnú slobodu obmedzovať.

Zdá sa, že niekoho môžeš naozaj spoznať na mieste, kde by si to najmenej čakala. Či už to bude výlet v prírode alebo online zoznamka, bude to človek, ktorý bude tvojou skutočnou druhou polovičkou!

Ryby

Tvoja duša už dlho snívala o niekom, kto ju pohladí a zapadne k nej ako druhý kúsok puzzle. Tento mesiac sa tvoje sny premenia na realitu, len si budeš musieť počkať na druhú polovicu apríla.

Práve vtedy si uvedomíš, že v tvojom okolí je rovnako kreatívny človek, ktorý by skutočne mohol byť niečo viac ako iba kamarát. Otvor oči a daj tomu šancu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.