Prichádza mesiac, a hlavne deň, ktorý všetci milujú. Ak nemáš rada srandu, mala by si sa mať na pozore. Práve z ľudí, ktorí sú narodení v týchto znameniach, si budú robiť ostatní najviac žartov.

Býk

Človek, ktorý sa narodil ako Býk, je trpezlivý a trvá dlho, kým sa vytočí. Na prvého apríla si z neho budú chcieť robiť všetci srandu, pretože život berie príliš vážne a nemá žiadny humor. Ak si sa narodila v tomto znamení, dávaj si pozor hlavne na správy, ktoré ti prídu doobeda. Ľudia ťa budú chcieť vystrašiť.

Blíženci

Tento človek neznáša, ak si z neho robí niekto srandu. Miluje, keď sa môže zasmiať na niekom inom, no na svoju osobu je háklivý. Život vníma celkom silno a veci, ktoré mu ľudia povedia, mu zostávajú v hlave dlho. Ak je toto tvoje znamenie, mala by si si dávať pozor na telefonáty, ktoré budeš prijímať a na ľudí, ktorí ti budú hovoriť overené informácie.

Panna

Človek v znamení Panny nenávidí prvý apríl. Ľuďom dôveruje a všetko im uverí. Prvý apríl je pre neho deň, ktorý sa snaží len tak prežiť, pretože sa z neho ide zblázniť. Keď si sa narodila ako Panna, dávaj si pozor na správy od rodiny, pretože tvoji rodinní príslušníci ťa vedia nachytať najlepšie.

Škorpión

Napriek tomu, že má Škorpión silnú intuíciu a všetko dopredu tuší, prvý apríl u neho bude záhadou. Je však nemilosrdný. Koľko žartov na svoj účet príjme, toľko veľa ich aj rozdá a bude si z ostatných robiť srandu tiež. Prvý apríl miluje.

Vodnár

Práve kvôli tomu, že sa o Vodnárovi hovorí, aký je chápavý a má neskutočný zmysel pre humor, bude terčom zajtrajška. Všetci si z neho budú robiť žarty a nikto mu nedá pokoj. Ak je tvoje znamenie Vodnár, dávaj si na ľudí pozor celý deň. Overuj si správy, ktoré ti prídu, no aj telefonáty, ktoré zdvihneš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.