Muž a žena s autom
Pexels/Hamann La

Niekomu nie sú dlhodobé vzťahy súdené. Ženy v týchto znameniach majú smolu na chlapov, a tak im žiaden vzťah nevydrží viac než pár mesiacov. Ak sa medzi nimi nájdeš, dúfame, že sa to v budúcnosti zmení.

Váhy

Táto žena by bola za normálnych okolností ideálna partnerka. Bohužiaľ, až príliš jej záleží na tom, aby sa dodržiavali pravidlá, všetko bolo spravodlivé a vo svete sa nedialo nič neetické. Vo vzťahu má tendenciu byť prísna, neustále kontrolovať partnerovo správanie a brať veci vážne.

Kvôli tomu s ňou nie je žiadna sranda a väčšina mužov to s ňou nevydrží. Mala by sa naučiť, že život nie je dokonalý a niekedy sa jednoducho objavia záležitosti, ktoré nemôže mať pod kontrolou.

Žena a muž v aute
zdroj: Pexels/RODNAE Production

Rak

S náladovou ženou v znamení Raka nie je nič jednoduché, aj ona má smolu na chlapov. Predstavuje buď všetko alebo nič, vie byť buď milá alebo nepríjemná, smutná alebo veselá. Je pri nej ťažké udržiavať krok, lebo neobsedí na jednom mieste a keď nie je tak, ako si želá ona, dokáže vybuchnúť.

Vo vzťahu mení nálady ako chameleón a dokáže to využívať vo svoj prospech. Keď začne chlapmi manipulovať, zvyčajne sa „zobudia“ z očarenia a opustia ju. Mala by sa naučiť ovládať svoje emócie a nechať ostatným slobodnú vôľu.

Ryby

Byť vo vzťahu so ženou v tomto znamení nie je med lízať. Tvári sa nevinne, je hanblivá a uprednostňuje skôr ticho, ako nejaké reči a chvály. Keď ju však spoznáš bližšie, pochopíš, že taká je iba pri ľuďoch, ktorých ešte nepozná. Akonáhle sa osmelí, prejaví sa jej osobnosť.

Vo vzťahu je citlivá a dokáže sa rozplakať pre akúkoľvek maličkosť, ktorá sa jej dotkne. Často využíva plač ako techniku vydierania a pomocou toho sa snaží, aby boli veci podľa nej. To je hlavným dôvodom, prečo má smolu na vzťahy – žiadny muž nechce takúto ženu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy