Mužské znamenia, ktoré nevyjadrujú city

Svojho partnera nezmeníš. Buď ho miluješ takého, aký je, alebo to nie je skutočná láska. No klamali by sme, ak by sme tvrdili, že my, ženy, občas nechceme niečo zmeniť. Častokrát sa nám nepáči, že chlapi nedokážu vyjadrovať city tak, ako by sme si predstavovali. A tieto mužské znamenia sú toho dôkazom.

Nie, že by nemali srdce a city v ňom, ale nie sú tak silné, ako u iných ľudí. A navyše, ich povaha nedovoľuje, aby ich len tak ukazovali. Aj napriek tomu, že by ich mali odhaliť žene, ktorú milujú. Vzťah s nimi nie je preto ľahký.

Mužské znamenia
zdroj: Unsplash/Scott Broome

Vodnár

Muž narodený v tomto znamení pôsobí veľmi odmerane a tajomne. Pravdou je, že patrí k tým chladnejším ľuďom, ktorí majú srdce tvrdšie. No aj keď sa nájde niekto, kto ho zaujme, len tak ľahko svoju masku nezhodí. Emócie v sebe zamyká a slová, ktoré by vyjadrili to, čo sa v ňom odohráva, sa mu zasekávajú v hrdle.

Zistiť preto, čo cíti k tebe, alebo čo sa v ňom deje všeobecne, je takmer nemožné, musíš to z neho ťahať ako z chlpatej deky. Ak nemáš trpezlivosť a pochopenie, nevydržíš to s ním.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy