Aké dvojice zo znamení tvoria ten najlepší pár? Dozvieš sa, keď budeš čítať ďalej.

Baran + Lev

Tieto dve znamenia tvoria veľmi dokonalý pár. Sú obaja silné znamenia, ktoré si pevne stoja vždy za svojim slovom. Do všetkého sa pustia plní energie a rýchlo sa uchytia aj v „tvrdej“ realite, keď prídu prvé problémy.

Býk + Vodnár

Dve znamenia, ktoré sa k sebe perfektne hodia, no skôr po duchovnej stránke. Chémiu ani šarm u nich nemôžeme hľadať, no rozumieť si budú, pretože obaja budú cítiť hlbokú lásku a prepojenie.

Blíženci + Panna

Obe znamenia sú prchké a radi medzi sebou nevytvárajú zbytočné konflikty. Rozumejú si, nenudia sa, vždy vymýšľajú niečo nové a objavovanie krajín je pre nich dokonalá činnosť ako sa môžu spoznať a viac sa do seba zamilovať.

Rak + Baran

Vzťah týchto dvoch ľudí je ideálny, pretože sú obaja flegmatici. Nič ich nerozhádže a radi spolu trávia čas. Na začiatku im to výborne funguje, pretože nemusia nič riešiť.

Lev + Váhy

Lev potrebuje pozornosť a Váhy mu ju dajú. Vzťah je založený skôr na vonkajšej kráse, no čím viac sa budú spoznávať, tým viac si zamilujú toho druhého.

Panna + Škorpión

Praktická Panna túži po Škorpiónovi. Preberie ju z nudnosti a vnesie do jej života vášeň a túžbu žiť. Obaja našli niečo, čo im vyhovuje a tak zostanú spolu tvoriť pár.

Váhy + Býk

Tieto znamenia sú svoje protiklady, no funguje to. Nestále Váhy potrebujú niekoho, kto im priamo odpovie buď áno alebo nie.

Škorpión + Blíženci

Zvedavá povaha Blížencov sa stretne so Škorpiónom a vytvoria niečo úžasné. Ich vzťah bude naplnený novými zážitkami, budú skúšať nové veci a spolu dokážu veľké veci.

Strelec + Rak

Tieto znamenia sa najprv nebudú mať moc v láske, no o to viac pevnejší vzťah si potom vytvoria. Budú si občas neveriť, no ak sa do toho raz pustia, nikdy nezídu z tej správnej cesty.

Kozorožec + Ryby

Citliví muži Ryby častokrát pohnú so srdcom ženy v znamení Kozorožca a tak sa do seba zamilujú. Aj keď sa žena bude brániť, po čase jej to príde milé a nakoniec, keď sa Ryby nevzdajú, dá tomu šancu.

Vodnár + Strelec

Ak žena Vodnárka nebude manipulovať Strelcom, bude to úprimný vzťah. Obe znamenia sú si totiž rovnocenné a vedia sa jeden druhému odovzdať.

Ryby + Kozorožec

Je to úspešný vzťah hneď od začiatku. Žena Ryby potrebuje oporu v mužovi a muž zase potrebuje motiváciu a podporu (v práci, v záľubách) u ženy. Navzájom si doprajú všetko čo potrebujú a tento vzťah vydrží dlho.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.