Pixabay/AdinaVoicu

Tak, ako má niekto obavy z lásky, záväzkov a celkovo zo vzťahu, nájdu sa aj takí, ktorí to majú opačne a nevedia si predstaviť, že by boli bez partnera. Potrebujú denne pociťovať, že majú po boku svoju polovičku, ktorá ich miluje. Držia sa jej zubami nechtami a stým spôsobom to robia nasilu. Svojím správaním tak mnohokrát vytvárajú nátlak a celé sa to potom nesie v duchu napätia. 

A za všetko môže len ich strach zo samoty. Ktoré znamenia majú k tomu najväčšie sklony?

Ryby

Človek narodený v tomto znamení túži po vzťahu azda najviac zo všetkého. Potrebuje cítiť lásku. Jeho život sa točí okolo rodiny, a tak si predstavuje aj svoju budúcnocť. Nie je to žiadny karierista a nepotrebuje drahé majetky na to, aby bol šťastný.

Jeho túžba dosiahnuť toto všetko je veľmi vysoká. Často mu však hlavou prechádza, čo ak ostane nakoniec sám. Je to jeho nočná mora, ktorá ho prenasleduje. Byť single bez spriaznenej duše? Nikdy!

Škorpión

Na prvý pohľad veľmi optimistické znamenie plné energie, lenže potichu vo vnútri prežíva depresie, ktoré sú spôsobené strachom zo samoty. Keďže nemá veľké šťastie v láske, nie je sa čomu čudovať.

Praje si, aby stretol svoju druhú „chýbajúcu puzzlu“, založil si rodinu a prežíval tie krásne chvíľky s nimi. Láska je pre neho ako droga, ktorú nutne potrebuje. Nedokáže fungovať sám, chce s niekým zdieľať svoj život.

Baran

Väčšinu času sa trápi, pretože chce nájsť životného partnera. Skáče z jedného vzťahu do druhého, lebo pri predstave dať si pauzu ho to privádza do šialenstva. Od prírody je veľmi láskyplný.

Nie je náročný, po svojom boku si želá niekoho, kto ho bude milovať takého, akým je a bude stáť pri ňom, ako v dobrom, tak aj v zlom. Baran nie je zástancom krátkych flirtov.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy