Vzťahy sú jedno veľké tajomstvo a nikdy v ňom nevieme povedať, čo je správne a čo zas nie. Jeden z dôvodov je aj to, že my ženy mnohé veci vnímame rozdielne ako opačné pohlavie. Veď preto matkami sme my a nie oni. Jednu vec si ale musíme všetky do jedného uvedomiť. Odtiaľ potiaľ. Čo tým myslíme? Ak ťa to zaujíma, pohodlne sa usaď a čítaj ďalej. Možno vďaka tomu zistíš i ty, prečo si stále single.

Zhrňme si to do pár bodíkov, čo by to asi mohlo byť, že muži sa mnohých žien priam až obávajú. Napríklad, nestále opakovanie, milujem ťa, mám ťa rád… Odpoveď na tieto otázky je predsa jasná. Každý muž ti odpovie to, čo chceš počuť, hlavne aby mal od teba pokoj. Myslíš si, že by s tebou tvoj partner bol, keby tomu tak nebolo?

Muži neznášajú neznesiteľné žiarlenie a otázky s tým spojené. Kde si bol? Prečo si prišiel tak neskoro? O koľkej sa vrátiš? S kým tam pôjdeš? Budú tam aj nejaké ženy? Od koho ti stále chodia tie smsky? Komu stále voláš? Každý potrebuje mať svoje súkromie a ver, že týmto spôsobom tvoj vzťah nikdy nebude šťastný, rovnako tak ho možno ani nezažiješ takýmto spôsobom.

Neutíchajúce rozprávanie… Len hovoríš, hovoríš a vôbec sa nezastavíš. To môže spôsobiť, že nevnímaš to, čo sa deje okolo teba a ani to, čo ti hovorí muž. Hovorí sa, že práve chlap je jednoduché stvorenie, možno ním skutočne je, a možno je jeho jednoduchosť až tak jednoduchá, že nám ženám to napokon príde komplikované a chaotické a mnohokrát nevieme, čo ďalej.

Na záver už len toľko, buď sama sebou a láska si ťa nájde sama. Nauč sa, že nepotrebuješ pre svoju existenciu muža. Šťastná môžeš byť aj sama. Kúzlo spočíva v tom, naučiť sa najprv sama sebou žiť a nájsť, čo vlastne od života chceš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.