Dlho som rozmýšľala, či mám tento typ článku napísať…  A či vôbec dokážem všetky podstatné myšlienky spísať tak, ako som ich ja sama zažila.

Na začiatku to nebolo ľahké. Ako všetky veci, ktoré sa rozhodnete vyskúšať a zisťujete či má cenu ďalej pokračovať. Pretože na začiatku je každý na to sám. Aj ja som bola. Keby mi niekto povedal pred cca rokom, že mojim „koníčkom“ sa stane písanie článkov, neverila by som mu. Musím sa priznať, že dlho som nenávidela niečo písať z vlastnej hlavy. Nevedela som to. Ale postupne som si našla cestu. Pomalými krokmi, ale predsa.

Veľa z vás mi písalo ako som sa k tomu dostala a hlavne prečo. Milujem módu odmalička. A dlhšie sledujem ženy, ktoré prezentujú svoje oblečenie a stalo sa to ich prácou. Ale nikdy som nevedela, čo to všetko obnáša. Koľko je starostí s vymýšľaním kvalitného konceptu, znášaním kritiky, času a mnoho ďalšieho. Každý si to musí zažiť na vlastnej koži. Je ľahké o tom iba rozprávať. Ja som si to zažila a stále v tom pokračujem. Koľkokrát som musela fotiť v ťažších podmienkach, koľko hodín cestovania, hádok… Nie je to ľahké a viem, že nie som ešte ani v polovici toho, čo chcem dosiahnuť. Ale za ten čas, kedy sa venujem tomu, čo ma baví, som spoznala veľa skvelých ľudí, ktorí mi v tom pomohli, stále pomáhajú a stali sa mojimi priateľmi. Vo „svete modelingu“ som už 2 roky. A to bola moja prvá a zároveň aj najväčšia skúška. Po prvýkrát vystupovať pred ľuďmi, zvládnuť tú trému a zodpovednosť. Na Miss, ktorej som sa zúčastnila minulý rok, sa to ukázalo najviac. Ale na druhej strane ten pocit, ktorý práve vtedy zažívate, keď sa postavíte pred ľudí, je neopísateľný.

A to sú práve tie veci a zážitky, pre ktoré sa oplatí občas aj zariskovať. Ďakujem za prehliadky, ktorých som sa mohla zúčastniť. Za miesta, ktoré som mohla vidieť a za fotky. Za veľmi veľa krásnych fotiek. Preto sa nebojte ísť za svojim snom, aj keď vám ostatní hovoria, že sa to nedá. Nič nie je nemožné. Ale ak to neskúsiš, nikdy to nezažiješ. Za seba môžem povedať, že som nesmierne šťastná, že som sa nevzdala a nikdy sa nevzdám.

View this post on Instagram

@luczofcik.photography 📸📸

A post shared by Nicol Urdová ❌⭕️❌⭕️ (@nicolurdova) on

 

View this post on Instagram

10K !!! 🙈 Ďakujem každému z vás kto ma podporuje v tom čo robím ❤️ Ďakujem, že pri mne stojíte a viete oceniť výslednú prácu. Vždy si rada potom čítam vaše správy s úsmevom a viem, že to čo robím, robím správne. Je len málo vecí v živote, ktorými som si na 100% istá 🙏 A jednou z nich je práve toto. Mnohí ani netušia čo všetko za výsledkom stojí. Či už je to odvaha, vzájomná dôvera v spolupráci alebo cestovanie. Priznávam, že ani ja som o tom nič nevedela, kým som si to nevyskúšala na vlastnej koži. Ale sme všetci iba ľudia a chybami sa učíme. Menší #tb fotenia pre @couture_brandstore 📸 s úžastnou @gabrielam_photography 🌸 #withnicol❤️

A post shared by Nicol Urdová ❌⭕️❌⭕️ (@nicolurdova) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.