Je to veľmi únavné. Tá otázka, ktorú si kladieme vždy, keď sa stretneme s mužom, ktorý nás zaujal. Prečo nezavolal? Má predsa moje číslo.

Prečo ti mi teda nevolá? Stretnutie muža tvojich snov je vzrušujúce a dať mu svoje číslo je ešte viac vzrušujúcejšie. Ale čakanie na telefonát od neho je viac než únavné. Ale prečo to teda stále robíme? Prečo necháme mužov, aby nám stále dávali nádej, že zavolajú? Existuje veľmi veľa scenárov, s ktorými môžu prísť naši kamaráti alebo blízka rodina, prečo nevolá.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: unsplash.com

Pravdepodobne si myslíme, že zabudol mobil niekde mimo alebo je zaneprázdnený a preto sa neozýva.

Tu sú reálne dôvody, pre ktoré ti nezavolal:

Je zadaný

Bola si k nemu vždy úprimná a myslela si si, že aj on k tebe bude úprimný, pokiaľ ide o partnerov. Bola si single a myslela si si o ňom, že je tiež single. Bohužiaľ, bola to len jedna veľká hra.

Klame o svojom veku

V skutočnosti nemá 25 a ani 30 ako ti povedal. Pravdepodobne je oveľa mladší alebo starší.

Nie je do teba zamilovaný

Takže si sa stretla so skvelým mužom a určite si si myslela, že medzi vami preskočila iskra, ale keď príde čas na to, aby ti zavolal, neurobí to, pretože on necítil vtedy nič.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: unsplash.com

Odišiel z vážneho vzťahu

Muži nie sú veľkí experti na vyjadrovanie emócii a pocitov, no ver mi, že dokážu cítiť niekedy oveľa viac ako žena. A ak sa práve dostal z vážnejšieho vzťahu určite sa teraz ešte nechce viazať.

Chce, aby si ty urobila prvý krok

Naozaj, už je 21. storočie a nie je nič divné na tom, ak prvá zavolá žena mužovi. Možno čaká aj on, že sa ozveš ty.

Zabudol ako sa voláš

Bola si teda vonku s tým skvelým mužom a myslela si si, že máte veľa vecí spoločných. No, on má teda asi veľa spoločných žien, keďže ti nevie prísť ani na meno a preto sa ti bojí ozvať.

 

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.