freepik.com

Jeseň máme v plnom prúde, a preto nás nemôžu prekvapiť sychravé upršané dni, ktorých je čím ďalej, tým viac. Tým sa ale zmenšuje počet aktivít, ktoré sa dajú robiť. Veď nikomu sa predsa nebude chcieť vonku mrznúť s dáždnikom v ruke, že?

Ak si chceš s frajerom užiť pekný deň, no odrádza vás počasie vonku, máme pre teba niekoľko inšpirácií, ako sa zabaviť. Je len na tebe, či si z toho niečo vezmeš, alebo sa len inšpiruješ a vymyslíš si nejaký podobný program. Fantázii sa predsa medze nekladú.

Naše tipy sme rozdelili do dvoch kategórií – tie, ktoré sa dajú zrealizovať doma a naopak tie, kvôli ktorým budete musieť ísť von, no neboj, aj tak budete napokon bezpečne ukrytí pod strechou. 🙂

Čo robiť počas upršaných dní v pohodlí domova?

Filmový večer

Toto je taká klasika, ktorá ale nikdy neomrzí. Zalezte pod teplú deku, urobte si pukance a pozrite si nejaký dobrý film, prípadne seriál. Začnite napríklad pozerať nejaký seriál spoločne od prvej série a budete tak mať istotu, že si každý deň urobíte chvíľku pre seba, kedy si pozriete novú časť. A nech ti ani len nenapadne pozrieť si ďalšiu časť bez svojho drahého, to by bolo hotové peklo! 🙂

Romantika

Tiež sa zvykneš vyhovárať, že nemáte na seba čas? Teraz je ideálny čas napraviť to. Urobte si pekný romantický večer, doprajte si spoločnú vaňu, zapáľ sviečky, pusti si nejakú hudbu, ktorá ťa naštartuje a venujte sa len sebe. Mobily vypnite, nech vás nikto neruší a užívajte si, že môžete byť spolu.

Navarte si spolu niečo

Skúsili ste si už spoločne niečo navariť? Ak nie, urobte to. Ak tvoj frajer nie je v kuchyni práve zdatný, takto ho môžeš niečomu aspoň priučiť a možno sa ti niekedy stane, že ťa sám prekvapí a pokúsi sa ti niečo pripraviť. Za pokus to predsa stojí, no nie? 🙂

Hrajte spoločenské hry

V posledných rokoch sa spoločenské hry znovu vrátili do módy a ty si môžeš vybrať z neuveriteľne širokej ponuky. Nemusíte sa obmedziť na klasické človeče alebo dostihy, vyberte si takú, ktorá vás bude skutočne zaujímať a baviť. A v obchode sa kľudne popozeraj aj po takých hrách, ktoré sú určené pre páry a prinesú trochu oživenia do spálne. 😉 Alebo si zahrajte niečo na playku a uvidíš, ako tým svojho frajera potešíš.

zdroj: freepik.com

Ako si užiť sychravé počasie aj vonku?

Choďte do kina/divadla

Ak nechcete byť zalezení pod dekou na gauči, tak si vyrazte do kina alebo do divadla. Predsa len, pozeranie filmu v kine má trochu inú atmosféru.

Bowling/motokáry

Ideálnym programom na upršané dni sú aj bowling či motokáry. Môžete aj uzatvoriť stávku o to, kto vyhrá a dať si podmienku, čo ten druhý potom musí urobiť. Aspoň budete mať väčšiu motiváciu a budete si to viac užívať.

Aquapark/wellness

Ak vonku prší, určite choďte do aquaparku alebo do wellnessu, kde vám tá voda určite vadiť nebude. Môžete si tak urobiť pekný deň, trochu zrelaxujete a oddýchnete si. Alebo sa naopak vybláznite na toboganoch.

View this post on Instagram

😘😘😘 @piotrplch @doooreen_

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Choďte na večeru/do cukrárne

Ak sa vám nechce variť, choďte do reštaurácie alebo do cukrárne a urobte si pekné rande, na aké ste chodievali v začiatkoch svojho vzťahu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating