Vlaďa zo šou Láska na chate

Bude z nej vydatá pani! Aj keď si svoju osudovú lásku nenašla pred televíznymi kamerami, toho pravého jej život do cesty poslal aj tak. Vladimíra Roziaková, ktorú diváci poznajú zo šou Láska na chate, je už dokonca zasnúbená. S prsteňom sa pochválila na svojom Instagrame.

23-ročná Vlaďa sa objavila hneď v prvých dieloch JOJ-kárskej šou a vyslúžila si naozaj dostatok pozornosti. Niet sa čomu čudovať. Nielen divákov, ale najmä svojho partnera, s ktorým sa na chate zbližovala, šokovala tým, čím sa živí. Blondínka má totiž účet na OF, kde jej za pikantné zábery fanúšikovia platia.

Zábavným momentom bola aj ich hra – video „Winnetou“ sa stalo virálnym a pobavilo i tých, ktorí šou nesledovali.

Láska na chate jej partnera nepriniesla

Spočiatku to vyzeralo tak, že si s Petrom nesadnú, no napokon z chaty odišli ako pár. Vzťah im však nevydržal a po mesiaci priznali rozchod. Vlaďa však dlho nesmútila a našla si nového. Je ním o pár rokov starší Vlasťo, ktorý je s tým, že sa jeho partnerka na sociálnych sieťach odhaľuje, v pohode. On sám má údajne s pikantnými zábermi vlastné skúsenosti.

Dvojica, ktorá miluje turistiku, teraz všetkých prekvapila. Po krátkej známosti totiž ohlásili zásnuby. „Keď si mi na prvom stretnutí povedal, v noci o 3:00 ráno, že by si si ma na moment zobral, neverila som tomu a smiala som sa, že ťa to prejde,“ napísala Vlaďa k najnovšej fotografii.

Vlaďa zo šou Láska na chate
zdroj: Instagram/vladimirarozzi.official

Na nej je v zasneženej prírode a pýši sa prsteňom na ruke. „Zároveň vidím že si má počúval, že môj sen je mať zásnuby na horách a s diamantom,“ dodala. Od svojho milovaného dostala netradičný prsteň – je ním modré srdiečko.

Pridala dokonca aj záber zblízka. Ako sa ti páči?

Vlaďa zo šou Láska na chate
zdroj: Instagram/vladimirarozzi.official

Zdroj: Instagram/vladimirarozzi.official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News