Love Island a Survivor

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Víťazi zoznamovacej šou Love Island majú dôvod na radosť. Ako je z instagramových záberov jasné, podarilo sa im to. Pri oznámení radostnej novinky nechýbali slová „konečne je to tu“ a ani úsmevy na tvári.

Určite vieš, že prvú sériu šou Love Island vyhrali Laura a Martin, ktorí sa dokonca už stihli aj zasnúbiť. Spoločný vzťahu buduje aj český párik Gabča a Pítr. Naopak rozchodom si po šou prešli Nikol a Vilda.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LAURA CHREBETOVÁ (@chrebetova)

V druhej sérii obľúbenej šou na našom území sa zamilovalo o čosi viac párov. Po boku sa stále objavujú víťazi Denisa a Kryštof a lásku budujú aj Lucka a Martin, Hanka a Jakub a Tinka a Jacob. Rozísť sa stihli Sabina a Zbyněk, no aj Natálie a David.

Ako sme ťa informovali, TV Markíza už pripravuje aj tretiu sériu tejto horúcej šou, ktorú môžeš sledovať už od 4. septembra na Voyo.

Víťazi šou Love Island sa konečne dočkali

V týchto dňoch majú však víťazi druhej série dôvod na radosť. Ako obaja zdieľali v stories na Instagrame, tešia sa z nového bývania. Okrem videa plného radosti pridali aj fotku s otázkou, do ktorého mesta sa rozhodli presťahovať. Dvojica bude spoločne bývať v Zlíne, Brne, Prahe alebo Plzni. Je to tu, konečne máme bývanie,“ napísala Denisa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DENISA VALOVÁ (@denivalova)

Kráska, ktorá sa nedávno rozhodla podstúpiť aj plastiku pŕs, následne zdieľala aj video, kde ukázala čo to z ich doteraz holého bytu. Priznala aj to, že mesto prezradia už čoskoro. Najviac fanúšikov si však myslí, že si vybrali práve hlavné mesto – Prahu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News