Laura a Martin z Love Islandu

Laura a Martin Kulhánkovci zo šou Love Island sa stali rodičmi. Pochválili sa tým na svojich instagramových profiloch v spoločnom príspevku. Aké meno dali synčekovi?

Laura a Martin v roku 2021 patrili medzi favoritov prvej série šou Love Island. A veru, že sa im to celé aj podarilo vyhrať. Hoci veľa ľudí do ich vzťahu nevkladalo nádeje a mysleli si, že im to spolu dlho nevydrží, oni dokázali, že to, čo sme videli na našich televíznych obrazovkách, bolo pravé.

Víťazi šou Love Island neprestávajú prekvapovať

Akoby sa zdalo, že po šou sú ich životy ako z romantického filmu. Hneď po príchode z Kanárskych ostrovov spolu začali bývať.

Zakrátko po finále Love Islandu sa Laura a Martin zasnúbili v Miláne. Čakali sme teda na ich deň D, ktorý prišiel nečakane. Tajne sa zosobášili minulé leto a keď zverejnili fotky zo svadby, fanúšikovia ich podozrievali, že tehotenstvo schovávali už tam. Blondínka však na konci roka priznala, že to tak nebolo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LAURA KULHÁNEK CHREBETOVÁ (@chrebetova)

Laura a Martin Kulhánkovci oznámili, že čakajú bábätko presne na Štedrý deň. Boli vtedy na dovolenke na Zanzibare a na Instagrame zverejnili krásny záber, ktorým potešili fanúšikov.

A hoci už vtedy Laura a Martin vedeli, či budú mať synčeka alebo dcérku, fanúšikom to prezradili až neskôr. „Druhý stav“ sa im však podarilo skrývať dlhých 6 mesiacov.

Tesne pred narodením bábätka ešte stihli tehotenské fotenie. „Museli sme stihnúť aspoň jedno fotenie s bruškom, keďže to ide extrémne rýchlo a ani sa nenazdáme a už nám bude po nociach mrnčať doma,“ napísala Laura pred pár týždňami pod príspevok. A dnes je už novopečená mamička. Od včera.

Laura a Martin z Love Islandu sa stali rodičmi

„Spoločne sme na tento moment netrpezlivo čakali a my vám môžeme s radosťou oznámiť, že naša rodinka je v tejto chvíli kompletná. Pretože k nám včera pribudol tento malý zázrak. MATTEO. Maminka, aj náš šampión sú zdraví ako repa a všetko prebehlo v poriadku. Ďakujeme za všetky správy, ktoré nám posielate. Veľmi si to vážime!“ napísali čerství rodičia pod príspevok na Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LAURA KULHÁNEK CHREBETOVÁ (@chrebetova)

Laure a Martinovi k narodeniu synčeka blahoželajú fanúšikovia, ale aj známe tváre nášho šoubiznisu. A to napríklad Xénia Gregušová, Ema Lacová, Hanka Dedková či Natália Lopašovská a mnoho iných.

Ku gratuláciám sa pripájame aj my!

Zdroj: Instagram/chrebetova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News