Love Island dva
Instagram/tinaa.diallo/ lucianovakovaa

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

V šou Love Island sa bezpochyby objavovala jedna krásna súťažiaca za druhou. Niektorým sa tam podarilo nájsť najväčšie šťastie v podobe lásky, iným zase nie. Jedna z nich teraz na Instagrame šokovala poriadnou zmenou imidžu, je to vôbec ešte ona?

Na našom území sme mohli sledovať už dve série obľúbenej zoznamovacej šou – Love Island. Práve v tej druhej našlo lásku o čosi viac párov. Zaľúbili sa Denisa a Kryštof, Lucia a Martin, Hanka a Jakub aj Tinka a Jacob. Zbyněk a Sabina si, žiaľ, prešli poriadne kontroverzným rozchodom.

V prvej sérii šou exotiku zastupovali Aicha a Nathan. Ani jednému z nich sa lásku nepodarilo nájsť, Aicha teraz už však žiari po boku nového priateľa.

Kráska zo šou Love Island poriadne zmenila imidž

Exotické korene nechýbali ani v druhom pokračovaní, kedy sa tam objavila Češka – Tinka. Tá vytvorila pár s Jacobom, s ktorým vydržali spolu vo vile ako jediný pár od úplne prvého dňa.

Do finále sa im to však, bohužiaľ, nepodarilo dotiahnuť. Ale aj keď tento pár mnoho fanúšikov označovalo iba za kamarátsky, oni všetkých presvedčili o opaku a aj po šou pri sebe žiaria.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jakob Lukáč (@lukacjacob)

Tinku si môžeš zo šou Love Island pamätať aj vďaka jej vlasom, ktoré mala vtedy zapletené do dlhých copíkov. Po šou ich rozplietla, ale dlhým čiernym vlasom zbohom nedala. Stalo sa tak až teraz, kedy sa úplne zmenila.

Na Instagrame totižto pridala video všetkých účesov, ktoré ju doteraz zdobili a na záver ukázala krátke vlasy, ktoré má na hlave teraz. Všetci fanúšikovia sa v komentároch zhodli, že jej to teraz neskutočne pristane a táto voľba bol dobrý krok.

Čo povieš na jej nový účes ty?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tina.Diallo (@tinaa.diallo)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News