Love Island
Instagram/tvmarkizaofficial, Instagram/tess.lojkaskova

Love Island v poslednej dobe prekvapuje samými dobrými správami. Zdá sa, že každý v reality šou našiel presne to, čo hľadal. Ryšavému tanečníkovi Vildovi to otvorilo dvere do tanečnej súťaže Let’s Dance. Aj keď to spočiatku vyzeralo, že si tam našiel lásku, krátko na to sa rozišli. Dnes vraj už tvorí pár s inou kráskou. S prevratnou novinkou prišli aj Martin s Laurou, ktorí sa iba pred niekoľkými dňami zasnúbili. Vzťah po relácii si udržali aj Gabriela s Pítrom. Najnovšie sa však veľkou novinkou na Instagrame pochválila vždy usmievavá krásavica Tess.

Viacerým súťažiacim to na ostrove nevyšlo a nedočkali sa tak rozprávkovej výhry v spojení s nájdením lásky svojho života. Na druhej strane ale získali publicitu a napríklad taký Nathan si dokonca zasúťažil aj v Survivor, kde získal ešte väčšiu popularitu.

Tess z Love Islandu má dôvod na radosť

Hoci Tessv súťaži nenašla spriaznenú dušu a nevyšlo jej to so spomínaným Nathanom, vychádza jej to v inej časti života.

Je z nej čerstvá absolventka a pred menom si bude písať titul, ktorý získala na prestížnej univerzite v Brne. „Mgr. Tereza Lojkásková. Je to tam! 18 rokov štúdia som dnes úspešne zakončila magisterskou skúškou,“ napísala pod svoj posledný príspevok na Instagrame Tess z Love Island. Na fotke ju môžeš vidieť vyparádenú, s natešeným výrazom a s diplomovou prácou v ruke.

„Ďakujem za posledných päť rokov nových vedomostí, skvelých zážitkov, výziev a hlavne úžasných priateľov. Na tieto roky budem celý život s radosťou spomínať! Tiež ďakujem všetkým, čo ma na mojej ceste podporovali a stále podporujú. Vás, ľudia, ktorých mám okolo seba, si vážim zo všetkého najviac,“ dodala kráska.

Tess tak dotiahla do konca ďalšiu životnú etapu, z ktorej sa môže tešiť. A okrem nej sa z toho tešia aj jej fanúšikovia. Pod príspevkom ju totiž takmer ihneď zahltili vrelými gratuláciami. K tým sa ale pripájame aj my a prajeme veľa ďalších úspechov!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News