Instagram/_nathanchristian

Červený kmeň MAO v reality šou Survivor opustilo už viacero známych osobností. Prekvapivým bol odchod MMA zápasníka Gábora Borárosa, ktorý patril k favoritom už od začiatku. Nasledoval ho aj jeho kamarát Nathan Dzaba, ktorý pre Televíziu Markíza prezradil skutočný dôvod jeho odstúpenia. Rozhovor s ním si môžeš pozrieť vo video archíve

Gábor neodišiel dobrovoľne, ale musel odstúpiť kvôli starému zraneniu, ktoré sa znovu ohlásilo. Na Slovensku ho čaká operácia kolena. Na ostrove si najviac rozumel práve s Nathanom, pre ktorého bolo veľmi nepríjemné, že jeho kamarát už nie je po jeho boku. Krátko po Gáborovom odchode skolaboval a jeho spoluhráči museli privolať na pomoc zdravotníkov.

Pozri si zábery, na ktorých vidieť, ako Nathan odpadol

Osud Nathana ešte nebol spečatený a diváci nevedeli, či bude pokračovať alebo zo šou odíde. Rozhodol sa však odstúpiť. Dôvodom bolo aj to, že 6 dní strávil v opatere zdravotníkov a mal prístup ku klasickému jedlu. Považoval by to za nefér voči ostatným, ktorí majú obmedzené možnosti v stravovaní.

V rozhovore prezradil, že na začiatku si myslel, že najťažší pre neho bude hlad. Práve on a Gábor zvládali hladovanie najhoršie. Po odchode kamaráta to ale bolo podľa jeho slov horšie, pretože mal pocit, že ostal sám. „Ja som na moje psychické dno nepadol v súťaži, ale až teraz, keď nemôžem pokračovať v súťaži, hoci by som veľmi chcel,“ prezradil vo videu.

Prezradil dokonca aj to, že za jeho komplikáciou zdravotného stavu nebol obyčajný kolaps.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News