Love Island

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Zdá sa, že stroskotal ďalší vzťah, ktorý vznikol v šou Love Island. Vyjadril sa k tomu samotný súťažiaci na Instagrame. Fanúšikovia v komentároch však nešetria ľútosťou. 

V posledných mesiacoch sa akoby roztrhlo vrece s rozchodmi párov, ktoré vznikli na Kanárskych ostrovoch. Krátko po finále šou Love Island 3 koniec vzťahu oznámili Diana s Majlom či Adriana s Oliverom. Nečakane sa rozišli aj finálové páry Venis s Adamom a Claude s Ráchel.

Ďalší rozchod páru zo šou Love Island

Práve pred pár hodinami však rozchod na Instagrame oznámil párik z druhej série šou Love Island, ktorý sa dokonca dostal až do finále súťaže.

Skončilo to medzi rely pretekárom Martinom Kočim a krásnou blondínkou Luciou Novákovou. Obaja do šou prišli ako bombshells a práve fešný športovec bol ten, ktorý sa prvýkrát v histórii Love Islandu Česko & Slovensko vrátil do hry.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Koči (@m_koci)

„Život je niekedy zvláštny a aj dosť horký, na tom sa asi všetci zhodneme. Sú situácie, na ktoré človek nikdy nebude pripravený a nie všetko nám v živote asi dáva zmysel. Nie všetko sa dá vysvetliť a život asi nie vždy pôsobí ako rozprávka. Práve v tom bode som práve teraz, v bode kedy cítim obrovský smútok,“ píše sa pod najnovším príspevkom na Martinovom Instagrame.

„Keďže náš vzťah s Luckou bol verejný vzťah, tak to tu s vami budem zdieľať, aj keď by bolo určite jednoduchšie si to prežiť neverejne. S Luckou sme si zažili chvíle na ktoré nikdy nezabudnem a navždy za ne budem nesmierne vďačný. Mal som to šťastie v živote doposiaľ stretnúť mnoho úžasných ľudí, no dovolím si povedať že Lucka je z nich ten najväčší anjel,“ priznal.

„Preto sa ti chcem z hĺbky duše poďakovať za všetko, za to že si vždy pri mne stála, za to že si vo mne videla vždy len to dobré a za to čo si ma naučila. Otvorila si mi oči a ukázala čo sú hodnoty v živote, vezmem si tvoje rady k srdcu a verím že budem vedieť aj ja raz vidieť svet cez tak krásne oči ako ty,“ uzavrel.

Pod týmto príspevkom smútia fanúšikovia, ale aj súperi Martina a Lucie. „To snáď nie. To je vtip, však? Prosím. Boli ste tak krásni spolu,“ píše jedna z fanúšičiek. „Je mi to veľmi ľúto. Držte sa. Mám vás oboch veľmi rada,“ uviedla Hanka Dedková. „Prečo? Ach, nie … Vy dvaja niee. Tak vám to spolu išlo … Lucia je tak nežné a dobré dievča,“ dodal ešte jeden fanúšik.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Koči (@m_koci)

Zdroj: Instagram/m_koci

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News