Dostaneš len takú lásku, v ktorú veríš. Je to len na tebe. Iba na tebe.

Ak veríš v to, že ťa tvoj partner bude rešpektovať, bude to tak. Musíš mu ukázať, že si to zaslúžiš a že si hodná rešpektu. Ak veríš v to, že ťa tvoj partner nepodvedie, bude to tak. Musíš mu dať dôvod na to, aby sa to nestalo a že si nezaslúžiš podvádzanie. Ak veríš v to, že tvoj partner bude akceptovať tvoje názory, bude to tak. Musíš bojovať za svoje názory a logicky mu vysvetliť, prečo máš pravdu.

Drahá, pritiahneš si do života takú lásku, v ktorú si schopná uveriť. Ak sa bojíš toho, že si nenájdeš dobrého muža, pretože vieš, že sú muži všelijakí, možno to tak bude. Treba len veriť, že na svete zostalo ešte veľa dobrých mužov, ktorí sú ochotní bojovať o ženu akou si ty.

zdroj: Photo by Anthony Tran on Unsplash.com

 

Tvoja láska by mala odzrkadľovať všetko dobré v živote. Mala by ťa ľúbiť aj s chybami, pretože tie máme všetci. Mala by ti denne dokazovať, že za to stojíš a si dosť dobrá. Nikdy by si sa nemala v láske cítiť menejcenná. O tom láska nie je. Láska, v ktorú uveríš by mala byť čistá, prirodzená a nenútená. Láska, v ktorú uveríš by mala byť presne to, čo potrebuješ.

Za takou láskou sa netreba naháňať. Ona neodíde, ona ťa nenechá samú, ona ťa nenechá zlomenú alebo poníženú.

Drahá, prosím ťa, ver v krásnu lásku. Ver v to, že príde presne vtedy, keď budeš pripravená. Keď budeš vedieť kto si a čo by si chcela v živote dosiahnuť.  Príde vtedy, keď bude tvoj život menej chaotický a tvoje srdce bude uzdravené zo všetkej bolesti. Príde, aby ti robila radosť a aby ťa ľúbila. Bezpodmienečne a úplne celú.

Taká má byť láska, v ktorú veríš. A takú lásku aj dostaneš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.