Tvoja pravá láska bude tá, ktorá bude za teba bojovať. Tvoja pravá láska bude o niečom inom. Tvoja pravá láska bude tá, ktorá ťa bude v noci držať za ruku, aj keď sa nebojíš. Tvoja pravá láska, sa nadchne, keď budeš niečo rozprávať. Tvoja pravá láska sa o teba bude starať aj v chorobe, nie len zdraví.

Tvoja pravá láska bude dôvodom, prečo si znovu otvoríš srdce a ukážeš mu celú dušu.

Tvoja prvá láska bude osoba, ktorá ti už nespôsobí bolesť. Aspoň nie úmyselne. Tvoja pravá láska bude osoba, ktorej môžeš dôverovať. Tvoja pravá láska bude muž,  ktorý ťa bude milovať úprimne. Ktorý s tebou prežije všetky zlé aj dobré chvíle.

zdroj: unsplash.com

A pre mňa si to bol ty.

Pred pár mesiacmi, kedy sme si začali písať naše spoločné spomienky, kedy sme si navzájom zdieľali život – som bola šťastná. Dala by som naozaj čokoľvek za to, aby som sa tak mohla cítiť aj teraz.

Pretože teraz tu nie si… a mne je zima. Nikto vedľa mňa nestojí a nikto ma nemiluje tak, ako si miloval ty.

Keď sa tak spätne dívam na váš vzťah, možno sme spolu ani nemali skončiť. Alebo sme to mohli skúsiť inak. Možno, že tá posledná septembrová noc bola osudná a odvtedy som si mala príbeh života písať inak, nie s tebou.

Teraz už viem aj to, že budúcnosť, ktorú som si urobila s tebou, nebola realitou. Bola to len fantázia. Bol to len môj šťastný koniec, nie tvoj.

zdroj: pexels.com

No napriek tomu si stále myslím, že na teba nezabudnem. V mojom živote predstavuješ veľký kus a patríš (teraz) do mojej minulosti.

Preto vždy, keď o tebe píšem, cítim pokoj. Cítim úľavu, lebo viem, že som urobila všetko, čo bolo v mojich silách. A to ma priviedlo sem – som slobodná, voľná, viem konečne dýchať a mám krásne spomienky.

Chcem aby si vedel, že si bol mojou najväčšiou láskou. Bol si moje všetko ale teraz si preč. 

Toto je rozlúčka. A tieto slová boli posledné vyčerpala som všetky. 

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.