Love Island

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Tretia séria zoznamovacej šou Love Island sa už pomaly, ale isto blíži do finále. Ako ukazuje najnovšia ukážka, ktorú zverejnila TV Nova, jedna zo súťažiach teraz poriadne prekvapila. Stále nezabudla svojho ex.

Už na začiatku reality šou prekvapilo účinkovanie influencerky Ráchel Karnižovej, ktorá si v poslednom vzťahu prešla peklom. Aj keď tu zozačiatku zostala single, neskôr jej učaroval exotický fešák Claude.

S tým dokonca plánujú otvorený vzťah a obaja si už stihli vyznať aj vzájomne city. Zdá sa, že Ráchel na svojho ex Tomyho Kottyho už definitívne zabudla, avšak iná kráska to má úplné inak.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

Okrem Ráchel prekvapil aj príchod modelky a minuloročnej účastnícky Natálie Kočendovej. Blondínka prišla zachrániť Honzu, ale lásku vo vile sa jej zatiaľ nepodarilo nájsť a momentálne ukradla priateľa kamarátke Venis.

Natálie a David zo šou Love Island opäť spolu?

Ako je však z najnovšej ukážky jasné, lásku možno ani neprišla hľadať. Modelka totižto stále nezabudla na svojho expriateľa Davida Vitáska, s ktorým sa spoznala práve v šou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natálie Kočendová (@natalie_kocendova)

„Proste hocikam ideme, hocičo robíme, tak vidím nás s Davidom. Furt sa mi o ňom sníva,“ prezradila kamarátke Venis.

Rozchod tejto dvojice prišiel kvôli naozaj zvláštnym dôvodom, no vyzerá to tak, že modelka sa cez to stále nepreniesla. Pobyt vo vile jej totižto stále pripomína ich vzťah. Možno tak už čoskoro môžeme sledovať návrat tejto dvojice.

 Chcela by si vidieť opäť spolu Natálku a Davida?

Zdroj: TV Nova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News