Love Island

Na Instagrame televízie ÓČKO sa objavilo zaujímavé video z podcastu Hodina pravdy, ktorý moderuje Adriana Brabencová zo šou Love Island. Jej hosťom tam bol bývalý súper Adam Sedro, ktorý priznal, že dostal ponuku na ženícha v Ruži pre nevestu. Odpadneš, ako ju odmietol.

Adam zo šou Love Island dostal ponuku na ženícha v Ruži

Adam Sedro a Venis Dao v tretej sérii šou Love Island skončili na druhom mieste. Krátko po finále však ohlásili rozchod. Bol to šok pre väčšinu fanúšikov, ktorí si mysleli, že im to spolu vydrží.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Adam Sedro (@adamsedro)

A hoci sa mali rozísť v dobrom, fešný Slovák o svojej expartnerke prednedávnom prezradil zopár prekvapivých vecí. Vraj je vydatá a bola mu neverná. Adam to povedal v podcastoch Honey Talk a Hodina pravdy.

Práve druhú spomenutú reláciu moderuje jeho exsúperka zo šou Love Island, Adriana Brabencová. Síce tam bol hosťom už skôr, známa blondínka po čase zverejnila bonusové video, ktoré prezdieľal Instagram Óčka. Adam v ňom povedal, že dostal ponuku účinkovať v šou Ruža pre nevestu ako ženích. A to rovnako v českej, aj slovenskej verzii.

„Dostal som ponuku na Ružu,“ prekvapil fešák aj samotnú Adrianu. „Dostal som ponuku aj zo slovenskej, aj z českej … Ty by si sa tam strašne hodil a neviem čo … Ja vôbec nechcem mať na krku desať žien alebo koľko ich tam je,“ dodal. Zostal v šoku, keď mu moderátorka povedala, že tam súťaží 18 žien.

Adam ešte doplnil, že si to vôbec nevie predstaviť. „Keď som dostal ten telefonát, som povedal … Ako som im to povedal? Že toľko peňazí nemáte, aby som tam išiel,“ zasmial sa na záver.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ÓČKO (@ockotv)

Zdroj: Instagram/ockotv

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News