Vytvoriť vzťah, ktorý je silný, stojí naozaj veľa. Ale všetko ide ľahšie ak sa dvaja navzájom milujú a sú ochotní podstúpiť kompromisy, ktoré potešia oboch.

1. Uvedomujte si jedinečnosť toho druhého

Buďte si obaja vedomí faktu, že už nikdy, ale naozaj nikdy nestretnete osobu, ktorá by bola taká ako vaša polovička. Vážte si všetkého, čo pre Vás vaša milovaná osoba robí, či už len to že Vás na ulici drží za ruku, alebo Vás rozosmieva ak Vám je smutno, či si spomenie na Vaša výročie – či narodeniny. Sú to dôležité maličkosti, ktoré robia Vás vzťah krajším a silnejším.

2. Buďte obaja pyšní na to, kto ste & s kým ste

Samozrejme, každý máme svoje chyby tak ako ich máte Vy, má ich aj Vás partner/partnerka, no a hoci by sme niektoré veci najradšej odstránili uvedomte si, že nemôže nikoho meniť, musíte ho prijať takého, aký je, či už ide o banality ako zdvihnutá doska na záchode, či sponky do vlasov po celom byte. Práve nedokonalosti nás robia dokonalými! A verte, keby bol Vás partner dokonalý, ten vzťah by sa veľa nestál, časom by ste sa začali nudiť, preto sa nikdy nehanbíte za seba, či svoju lásku

3. Nevzdávajte to spolu

Veľa ľudí Vám povie, že sa spolu nehodíte, či si k Vám predstavovali niekoho iného. Taktiež sa môžete stretnúť s názorom, že Váš ex sa k Vám hodil viac a podobne, no uvedomte si jedinej veci. Osoba, s ktorou ste dnes, si vaše srdce získala právom, existujú dôvody, prečo ste s ňou, prečo ste sa do nej zaľúbili, no a nech je situácia akokoľvek ťažká, či neprajná, nevzdávajte sa! Nerozchádzajte sa, nerobte hlúposti len preto, že si to vaše okolie želá. Ľúbte sa, ignorujte názor iných a najmä to spolu nevzdávajte.

zdroj: unsplash.com
unsplash.com