Poznáš to, existujú typy chlapov, na ktorých ťa budú ľudia vopred upozorňovať. A ver, že len pre tvoje dobro. Ak sa nechceš zraniť, mala by si sa od nich držať ďalej. Nestrácaj svoj čas s tými nesprávnymi. Sleduj znamenia, vďaka ktorým ich hneď odhalíš. Pamätaj na tieto 3 typy, s ktorými ťa svetlá budúcnosť nečaká. 

Nezrelí muži

Toto je ťažké prekuknúť, pretože práve títo muži sú často veľmi charizmatickí. Sú zabavní a aj vtipní. Problém je ten, že žijú pre prítomný moment a nechcú sa viazať. Inými slovami, nemajú žiadne plány do budúcnosti. S takýmto chlapom by si len strácala čas. Má vždy výhovorky a svojím čarom sa len snaží zakryť to, že vzťah nevedie nikam.

Workoholici

Určite je pracovitý chlap skvelý, ale ak je až príliš zameraný na svoju kariéru a zarábanie peňazí, iný vzťah ako krátkodobý u neho v tomto štádiu nehrozí. Takýto muž je stále zaneprázdnený a nemá čas ani na to, aby ti zavolal späť. Raz za čas ťa vezme na rande, no urobí len minimum, aby si ťa udržal. Ich problémom je, že veľmi neskoro prichádzajú na skutočné hodnoty života. Nemajú totiž srdce pre úspešné manželstvo.

Hráči

Áno, slovo hráč odvodené od toho, že sa s niekým zahráva. Tohto ženy naozaj stretnúť nechcú. Problém je, že odhaliť ho, je naozaj ťažké. Žene povie presne to, čo chce počuť. Ak však budeš počúvať poriadne, prídeš na to, že v tých rečiach nie sú zahrnuté vaše spoločné plány do budúcnosti – ani tej blízkej. Ak o ňom vieš, že sa pri ňom točilo viac žien, bude patriť k tomuto typu.

Zdroj: yourtango.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.