unsplash.com

Minule som písala o tom,že sa treba pohnúť ďalej aj bez neho. Ale pohla si sa ? Začala si vážiť samú seba ? Urobila si krok v pred ? Alebo ho stále sleduješ na sociálnych sieťach a píšeš mu po fľaši vína ?

 

Moja drahá je už čas odísť od neho. Pohni sa. Prosím urob to už … Ubehla už nejaká doba. Nikto ti netvrdí , že je to ľahké ale je to potrebné urobiť pozri sa do zrkadla. Urob za tým hrubú čiaru.

zdroj: unsplash.com

 

Je tam jedna krásna žena, ktorá si zaslúži byť milovaná ale tým pravým a nie niekym kto si ťa neváži. Ale niekým kto bude chcieť tvoje dobro viac ako to svoje. Pretože to znamená milovať chcieť dobro toho druhého. Možno som naivná ale stále verím v lásku, ktorá neubližuje, ale ktorá dáva. V dnešnej dobe, v ktorej žijeme je dosť ťažké nájsť si plnohodnotný vzťah, ktorý aj niečo vydrží ale zas na druhej strane nemá zmysel dusiť sa a nedať si šancu, preto choď. Vykroč a daj si šancu. Možno práve teraz ti uteká pomedzi prsty tvoje šťastie, pretože čakáš a stalkuješ ho čo robí s kým je. Nemá to význam bež ďalej….

Tak si počkaj….

Na neho…

Na toho, ktorý neberie ale dáva…

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating