Mám pocit, že konečne môžem byť sama sebou, že konečne tú lásku, ktorú v sebe mám, môžem darovať správnemu človeku – TEBE. Viem, že je to dobrá investícia, pretože mi je láska opätovaná, viem, že ma nikdy nezraníš a ak sa niečo také stane, bude to neúmyselne. Nedá sa naplánovať všetko ružovo, viem, že prídu aj „hurikány“ v našom vzťahu, ale isto viem, že všetko zvládneme, jednoducho je to môj pocit, viem, že sme múdrejší ako možno pred pár dňami, týždňami, mesiacmi, rokmi…

Život nás preskúšal aj teba, aj mňa, už vieme, čo chceme, už vieme, kedy je to to pravé všetko. A ja tak verím, že toto všetko, čo sa teraz deje, je síce zázrak, ale zaslúžený pre oboch… Táto naša láska je tak trochu dokonalá a jednoduchá, až si myslíme, že nemôže byť skutočná, obaja to tak cítime. Nik z nás neočakával také silné, okamžité a milujúce spojenie, ale bolo to obojstranné, viem, že sa poznáme navždy.

zdroj: unsplash.com

Moja stará mama mi vravela niečo, že nemusíš často ľuďom vravieť ako ich miluješ, len im nemám dať dôvod, aby začali pochybovať… Aj keď sa mi páči, keď tak zdravo žiarliš, pretože vtedy človek vie, že ho ten druhý ľúbi.

Pri tebe mám pocit, že nastal čarovný okamžik, stále som verila na zázraky a oni existujú. Moje podvedomie, moja duša si takúto lásku stále želalo a ja som si ju privolala. Na žene vidno, keď má dobrého partnera, cítiť to z nej, tak ako to vidno na mne, môžem povedať, že som spokojná, a dlhé roky som mala problém povedať: „som šťastná“, pretože stále keď som to povedala, stále sa niečo pokazilo, teraz už ten pocit nemám, mám chuť to vykričať do celého sveta. Áno, som šťastná, ty ma robíš šťastnou, ty si moja múza, všetko akosi ide ľahšie, keď som ľúbená a keď ľúbim.

Myslela som si, že už vo mne neostala žiadna láska, po tých zlých skúsenostiach, už som fakt chcela byť sama a ty si sa zjavil ako jeden veľký zázrak. Mám v sebe toľko lásky, ktorú potrebujem dať niekomu, kto si ju zaslúži, kto nezneužije moje city, pocity, emócie – TEBE.

zdroj: pexels.com

Obaja sme tak silní vďaka láske… Vraj páry, ktoré sú pre seba stvorené, dokážu prejsť všetkým, spoločne, čo sa ich snaží rozdeliť a oslabiť. Áno, chce to veľa úsilia a porozumenia, že vzťah nie je len slnko, ale aj dážď, krúpy, búrka, ale to nevadí, schováme sa pod dáždnik obaja a budeme pri sebe ešte bližšie. Som si istá, že ak obom na tom druhom záleží, nájdu spôsob, aby vzťah fungoval, bez ohľadu na to, aké to hromobitie bude.

Áno, ľúbim ťa, ale takisto stojím už pevne na nohách, toto nie je len o intímnostiach, toto je už o niečo viac, o láske, ktorú konečne môžem darovať niekomu, kto si ju neskutočne zaslúži… Nepotrebujem od teba žiadne dary, žiadne šperky, autá, handry… sú to materiálne veci a za tieto veci si lásku nekúpiš. Len buď to je to, čo mi stačí…

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.