instagram/couplegoals

Erotogénne zóny nemusia byť len tie, ktoré poznáš (a používaš) v posteli. Máš ich na tele oveľa viac, stačí sa len preskúmať. Aby si si to uľahčila, pripravili sme si pre teba zoznam častí na tele, ktoré môžeš vyskúšať. Vďaka nim budeš mať nové zážitky.

Členky

Možno by ti to nenapadlo, no aj táto časť tela vie do neho dostať poriadnu dávku energie. Niektoré ženy potrebujú mať členky držané stále, nie iba v spálni.

Krk

Krk je asi najcitlivejšia časť tela, ktorú môžeš mať (okrem chodidiel pri šteklení). Ak svojmu partnerovi povieš, aby sa ho dotýkal a šepkal ti niečo príjemné do ucha, budeš veľmi potešená.

Ramená

Ramená a celkovo ruky patria medzi najväčšie časti tela, ktoré môžeš využiť aj inak, než na nosenie ťažkých nákupov domov. Vyskúšaj si to.

Hrudník

Táto zóna je prepojená aj so srdcom a ak bude u teba fungovať (navodí ti príjemné pocity), značí to, že tvoj partner je naozaj ten pravý a miluješ ho.

Pás

Niektorí ľudia milujú aj dotyky na páse a je to pre nich najcitlivejšia zóna. Ak sa im bude dostatočne dlho venovať tvoj partner, prebudí to v tebe pocity, o ktorých si ani nevedela.

Zadná (dolná) časť tela

Túto zónu majú podvedome v obľube ľudia, ktorí sú so sebou vyrovnaní a sú so sebou spokojní. Ak je tvoj partner zameraný viac na zadnú časť, než na prednú časť, nechaj ho. Jeho radosť bude aj tvojou radosťou.

Boky

Ženy, ktoré majú väčšie boky ich milujú ukazovať. Symbolizujú ženskosť a ak sú pekne oblečené, žiaden muž z nich nespustí oči. Možno nemáš veľké a dobre tvarované boky, no neboj sa a experimentuj. Partner bude vďačný.

Hlava

Neverila by si, že sa nájdu aj ľudia, ktorí majú svoju erotogénnu zónu na hlave. Je to pravda – ak si chceš overiť, či do tejto skupinky patríš aj ty, nechaj si ju poriadne pomasírovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating