Photo by Brooke Cagle on Unsplash.com on Unsplash.com

Dúfam, že vieš nájsť veci, ktoré ti zamestnajú myseľ natoľko, že nemyslíš na smútok. Musíš vedieť, že byť single je v poriadku.

Môžeš robiť veci, po ktorých túžiš a v ktorých sa chceš zlepšovať. Na svete neexistuje osoba alebo muž, ktorý by ťa mohol urobiť šťastnou, pokiaľ nebudeš šťastná sama so sebou. Viem, aké je to sedieť sama v noci na posteli a analyzovať svoje správanie v minulosti. Prečo si sama, prečo si nemôžeš nájsť správneho muža vo chvíli, kedy to chceš ty, prečo nemôžeš zaspať …

Dúfam, že pochopíš, že niekedy stretávame ľudí v nesprávnom čase a nemôžeme s nimi byť, aj keď by sme veľmi chceli. Dúfam, že pochopíš single život a budeš si ho užívať.

zdroj: Photo by Anthony Tran on Unsplash.com

Teraz nemáš čas na to, aby ťa niekto držal pri zemi, keď chceš lietať. Teraz je čas na to, aby si študovala, aby si išla za tým, čo ťa naozaj baví a robila to potom ďalej v živote. Teraz je čas na to, aby si objavila, aký krásny svet je, keď si sama a tvoje cesty závisia len od seba. Je na tebe, čo budeš robiť a kam pôjdeš.

To, že sú ľudia šťastní, keď sú vo vzťahu neznamená, že budeš na 100 % aj ty. Ukáž im, že ty si šťastná práve teraz. Že si šťastná sama so sebou a si na seba hrdá.

Nájdi pokoj a mier. Nauč sa žiť sama so sebou, odpúšťaj ľuďom, venuj sa tým, čo to potrebujú a nevyhľadávaj partnera nasilu.

Vieš veľmi dobre, že aj keď si sama, nemusíš sa cítiť osamelo. Máš okolo seba ľudí, ktorí ti nikdy nedovolia sa tak cítiť. Dúfam, že k nim nájdeš cestu a budeš ich mať rada rovnako ako seba.

Tá osoba, ktorú hľadáš, si ty. Nepotrebuješ dávať lásku mužovi, keď na to ešte nie si pripravená. Potrebuješ dať lásku najmä sebe a svojmu okoliu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife