Smutné dievča leží na stole
Unsplash/Aleksandra Sapozhnikova

Si v živote príliš vážna a nevieš si zo seba urobiť srandu? Možno patríš do tejto skupinky znamení. Berú veci osobne, akákoľvek narážka sa ich dotkne a dokážu sa uraziť aj pre maličkosť.

Ale pozor, lebo nie všetko je vždy sranda a týchto 5 vecí by ti partner nemal nikdy hovoriť.

Býk

Ľudia v tomto znamení berú veci osobne najviac zo všetkých. Tvrdohlavý Býk má stále pocit, že nesie za ľudí okolo seba zodpovednosť, preto sa snaží byť seriózny a na vtipy nereagovať. Môže to byť spôsobené aj tým, že sa snaží sebe a aj ostatným dokázať svoju vlastnú hodnotu.

Keď niečo dokáže, je na seba pyšný. Chce, aby ho rovesníci považovali za dobrého človeka a brali ho vážne, preto nemá žiadny zmysel pre humor.

Smutná žena po rozchode
zdroj: Pexels/Megan Ruth

Ryby

Citlivý človek v znamení Ryby berie veci osobne len vtedy, ak sa týkajú jeho citov. Všetko ohľadom nich sa ho dotkne, pretože je veľmi krehký. Myslí si, že keď si z neho ostatní robia žarty, nemajú ho radi a len sa na ňom zabávajú.

Keď je toho na neho veľa, dokáže sa rozplakať a uzavrieť do seba. Až tak berie veci osobne – netúži po tom, aby si niekto v jeho blízkosti robil žarty zo spôsobu života, akým žije.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy