Pexels/cottonbro

Buďme k sebe úprimné. Nie každý vzťah je dokonalý a vyzerá tak, ako v romantických filmoch. Niektoré z nás musia, žiaľ, čeliť aj nepríjemným a agresívnym partnerom, s ktorými šťastné byť nemôžeme. Odísť z toxického vzťahu je náročné, to dobre vieme. No nemala by si sa takto trápiť.

Ubližovať sa dá viacerými spôsobmi. Svojimi skutkami, ničnerobením, ale aj slovami. A tie dokážu zabolieť viac, ako si človek môže vôbec myslieť.

Z toho dôvodu by si nemala chlapovi tolerovať, ak ti hovorí nasledovné veci. Vzťah s ním nemá žiadnu budúcnosť, s ním sa budeš iba trápiť.

Ak takéto slová vychádzajú z jeho úst, môžeš si byť stopercentne istá, že ťa neľúbi. Milujúci partner by sa takto nikdy nesprával a nechcel by, aby si pri ňom trpela.

Neboj sa niekomu zdôveriť s tým, ak sa k tebe tvoja polovička takýmto spôsobom správa. Nie je to hanba, ani nič podobné, no tvoja láska bola silnejšia ako zdravý rozum. Od slov to totiž môže vyústiť aj k ďalším a oveľa horším činom.

Týchto 5 vecí by si od partnera nemala nikdy počuť. 

Nadáva ti

Nadávka ujde každému z nás, aj ženám. Pokiaľ si zanadávaš na niečo, čo sa ti stalo, je to v poriadku. Akonáhle ale tvoj muž bude používať nadávky na teba, je to veľmi zlé. A ak nemá problém povedať ti tak aj na verejnosti alebo v prítomnosti vašich blízkych, utekaj preč. Naozaj mu chceš dovoliť, aby ťa takto urážal?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating