Dnes ti prinášam 5 najintuívnejších znamení, o ktorých sa vie, že sa nechávajú viesť svojím vedomím, aby im ukázalo cestu.

Intuícia, alebo šiesty zmysel, nás vedie v živote po tej správnej ceste, no úsudok je často krát nedostatočný. Často sa stretávam s ľuďmi, ktorí hovoria, že im vedomie našepkáva, že niečo nie je správne alebo že majú pocit, že dnes bude dobrý deň. Intuícia sa často spája aj so srdcom namiesto mozgu alebo sa spája s náladou, ktorá nás pobáda na nejakú činnosť.

Ideme proti rozumu a riadime sa citom. To dáva možnosť, aby vznikli nové citáty a myšlienky, no aj nápady. 

Niektorí ľudia pripisujú väčšinu svojich úpechov a lepších rozhodnutí v živote práve intuícii a vnútornému pocitu, zatiaľ čo mnohí v jej existenciu vôbec neveria.

Znamenia, ktoré majú výbornú intuíciu: 

Panna

Ľudia v znamení panny sú perfekcionisti zverokruhu. Ich horliví pocit pozorovania a vášeň pre cit je spojená s vysokou intuíciou. Môžu sledovať aj tie najmenšie zmeny v prostredí a podľa toho pracovať. To ich často krát robí neflexibilnými ale za to úspešnými.

Baran

Toto znamenie má talent na pozorovanie konfliktov a varovania nebezpečenstva. Vďaka, tiež, silnej intuícii sa z nich stávajú bojovníci a súperi v súťaži, ktorú môžu ľahko vyhrať.

Ryby

Práve Ryby sú veľa krát spájané so šiestym zmyslom, pretože sú ľahko čitateľné ako otvorené knihy. Avšak aj oni vedia čítať v ľuďoch a hneď vyzistia, či sú k nim ľudia úprimní alebo nie.

Blíženci

Blíženci vďaka svojej intuícii vedia ihneď odhadnúť, kedy sa vo vzťahu s ľuďmi blíži ku hádke alebo konfrontácii. Aj znovu vďaka tomu vedia pretrhnúť puto s týmito ľuďmi skôr, ako sa upevní.

Vodnár

Aj Vodnár sa radí medzi najintenzívnejšie a najintuívnejšie znamenie, pretože zmysly prúdia ich telom ako voda, s ktorou sú spojení. Ich rozhodnutia môžu vyzerať nelogicky, ale nakoniec aj tak vyznejú ako najlepšie možné riešenia.

 

Zdroj: themindsjournal.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.