Photo by Jessica Lewis from Pexels

Usmievaš sa na televízor zakaždým, keď vidíš vo filme romantické gesto od muža? Premýšľala si o tom, aké skvelé by bolo mať tak milujúceho a všímavého partnera po svojom boku? Takého, čo by ťa vedel prekvapiť tak, aby ostatné ženy v tichosti závideli? Ak je to práve muž – romantik, po čom tvoje srdce túži, skús sa pri svojich nápadníkoch pozrieť na ich znamenia! Práve znamenie, v ktorom sa človek narodil ho definuje ako osobu a každé má svoje typické vlastnosti. Zisti, ktorí traja chlapi patria k tým najromantickejším znameniam! 

Ryby

Vďaka svojej empatickej povahe je muž narodený v znamení rýb jedným z najromantickejších znamení vôbec. Jeho milujúca povaha zatieni všetky jeho ostatné vlastnosti. Je večný snílek a túži po partnerke, s ktorou by mohol žiť vo svojej bubline šťastne až do smrti. Nie každý muž túži po takomto živote, no on sa naozaj teší z toho, že môže žiť svoj romantický príbeh. Vo všeobecnosti je muž Ryba rád single, ale len dovtedy, kým nenájde tú naozaj pravú. Tej potom daruje celé srdce, chráni ju, a robí všetko pre to, aby vedela, čo k nej cíti.

Panna

Jedno z najvernejších znamení je práve Panna. Muž narodený v tomto znamení bude stáť pri tebe v dobrom aj zlom. Je známy tým, že je láskavý a chápajúci partner. Jeho zmysel pre city sa neprejavuje tak, ako by si to mohla poznať z filmov, no práve to je na ňom skvelé – že prináša do vzťahu svoj nový pohľad. Miluje zdravý životný štýl, a stále chce byť lepším, aby aj ľudia okolo neho mali z neho úžitok. Svoje vzťahy dáva na prvé miesto a venuje pozornosť každému detailu, takže o prekvapenia, ktoré ti dokážu, ako si ťa všíma nebudeš mať núdzu.

Kozorožec

Muž Kozorožec je naviazaný na rodinu, a tradície pre neho znamenajú veľa. Takže, ak snívaš o niekom, kto bude romantický a môžeš s ním premýšľať o vašej budúcej veľkej rodine, vieš, koho hľadať. Kozorožec je vo všeobecnosti veľmi zodpovedné a poctivé znamenie. A to očakáva na oplátku aj od svojej partnerky. Je to nezávislí človek a aj ona by taká mala byť. Spolu by tak tvorili naozaj silný pár.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating