Zrejme sa zhodneme na tom, že by sme chceli i my verného milujúceho muža, ktorý sa s nami neplánuje hrať, skôr čo plánuje je budúcnosť, v ktorej budeme vystupovať ako jeho manželky a k tomu deti a dalo by sa to teda zhrnúť, „dokonalá“ šťastná rodinka. V skutočnosti to nie je síce také ružové ako v našich predstavách, avšak predsa len sú muži, ktorí majú v sebe „zakorenené“, že im vyhovuje viac dlhodobý vzťah ako krátky flirt, ktorý nikam nevedie. Dokonca hviezdy šepkajú. že páni narodení v týchto znameniach majú k tomu najväčšie sklony. Nech sa páči, toto sú oni!

Býk

Muž Býk je presne ten typ pána, ktorý vie čo chce a naopak, vie čo nechce. Ak si s nejakou slečnou začne, tak len s takou, s ktorou má pocit, že to má význam a vie si s ňou predstaviť čosi viac ako len posteľ a tak ďalej. Samozrejme, je dobré vyzdvihnúť i vlastnosť, že je skvelý plánovač budúcnosti a obrovský romantik. Svoju polovičku rád prekvapuje maličkými pozornosťami a veru, aj džentlmena v sebe má.

Váhy

Ak poriadneho manžela či priateľa, určite muža narodeného v znamení Váhy. Milujúca polovička, ktorá sa stará o pocity druhých a pokiaľ sa rozhodne o vzťah, tak sa oň poriadne stará a najlepšie na tom je, že problémy nehádže za hlavu, ale rieši ich. To je niečo, čo by malo byť v každom vzťahu. Lebo len taký má význam a prosperitu. Samozrejme, že pána dokonalého v ňom nehľadaj, každý máme svoje muchy, ale určite nepatrí toto znamenie k tým, ktoré sa hrajú len na mačku a myš.

Strelec

Optimistické znamenie, z ktorého vyžaruje taká „slnečná“ aura, že ňou dokáže nakaziť priam kohokoľvek. Je veľmi úprimný a pokiaľ sa rozhodne spečatiť život so svojou láskou, neťahajú za nos a robí maximum preto, aby to klapalo. Takže dôvody, pre ktoré sa radí aj toto znamenie do tohto znamenia!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.